Plebiscyt Turek.net.pl. Zagłosuj na Wydarzenie i Wtopę 2022 roku!

sobota 28 stycznia 2023

Agnieszki, Kariny, Lesława

0°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Sandra, Marek i Szymon z ZST w Turku na warsztatach w Warszawie

Sandra, Marek i Szymon z ZST w Turku na warsztatach w Warszawie - fot.: ZST w Turku
fot.: ZST w Turku 

Troje uczniów ZST w Turku wraz z opiekunami, wzięło udział w warsztatach dla Młodszych Ambasadorów programu EPAS – Szkoła Ambasador Parlamentu Europejskiego. Spotkanie odbyło się w Warszawie i prowadził je trener Mateusz Konieczny z Biura Parlamentu Europejskiego.

Sandra Polewska, Marek Adamski i Szymon Szczeciński wraz z opiekunkami: Katarzyną Sylwestrzak i Barbarą Ressel wzięli udział w warsztatach, na których mieli okazję zastanowić się nad aktualnymi problemami młodych ludzi w Europie, rozwijać kompetencje przydatne w realizacji inicjatyw podejmowanych w ramach programu, ale i wykazać się swoją innowacyjnością, między innymi na temat nowych rozwiązań w edukacji w Polsce czy w kwestii ochrony środowiska. Uczniowie pozytywnie wyróżnili się, zwyciężając w dwóch quizach: o projektach oraz stronach internetowych Unii Europejskiej.

reklama

Warsztaty prowadzone były w sposób ciekawy i dynamiczny. Młodsi Ambasadorzy z różnych szkół w Polsce, m.in. z województw mazowieckiego, lubelskiego i wielkopolskiego poznawali się i wymieniali doświadczeniami oraz pomysłami.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarka Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

fot.: ZST w Turku2
fot.: ZST w Turku3
fot.: ZST w Turku4

Podobne artykuły

Wideo: O emocjach w teatrze i na koncercie....

Wideo: O emocjach w teatrze i na koncercie....

z dzisiaj
Ruszają studniówki! Już dziś maturzyści z ZST...

Ruszają studniówki! Już dziś maturzyści z ZST...

21 st.
Sprzęt komputerowy dla uczniów techników i...

Sprzęt komputerowy dla uczniów techników i szkoły...

18 st.

Polecamy...

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama