Plebiscyt Turek.net.pl. Zagłosuj na Wydarzenie i Wtopę 2022 roku!

sobota 28 stycznia 2023

Agnieszki, Kariny, Lesława

0°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Polityka personalna na szóstkę z plusem! Certyfikat Top Employer 2023 dla Mleczarni Turek

Polityka personalna na szóstkę z plusem! Certyfikat Top Employer 2023 dla Mleczarni Turek - fot.: Mleczarnia Turek
fot.: Mleczarnia Turek 

To już jedenaste takie wyróżnienie dla turkowskiej mleczarni. Prestiżowy certyfikat Top Employer 2023, przyznawany przez Top Employers Institute – globalny autorytet w zakresie badania praktyk zarządzania zasobami ludzkimi, kolejny raz trafił na konto spółki.

Top Employers Institute już od ponad 30 lat bada pracodawców na całym świecie pod kątem prowadzonej przez nich polityki personalnej. Tytuł Top Employer otrzymują tylko firmy, które pozytywnie przejdą szczegółowe badanie i proces weryfikacji. W 2023 roku Top Employers Institute przyznał ten tytuł ponad 2000 organizacjom w 121 krajach. W Polsce wyróżnienie otrzymało w tym roku 76 podmiotów.

reklama

Kapituła konkursu doceniła działania Mleczarni Turek w kilku obszarach: strategii HR, środowisku pracy, pozyskiwania talentów, szkoleń i rozwoju, różnorodność i integrację oraz well-beingu. Pod uwagę brano kilka czynników: przywództwo, nastawienie międzyludzkie i biznesowe, procesy organizacyjne i wprowadzanie zmian, stosowanie innowacyjnych technologii w działaniach HR, spójny i pozytywny wizerunek firmy, opinie „pracodawcy z wyboru”, wydajność, możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności, zaangażowanie w sprawy pracowników, okazywanie uznania i nagradzanie prawidłowego procesu kończenia współpracy, etykę i uczciwość, włączanie i nastawienie na różnorodność oraz praktykowanie zasad zrównoważonego rozwoju.

Chociaż celebrowanie tego tytułu stało się dla nas już pewną tradycją, to za każdym razem ogłoszenie wyników przyjmujemy z ogromną radością. Tytuł Top Employer 2023 jest nagrodą za praktyki HR-owe, które stosujemy w codziennych działaniach organizacji i zobowiązaniem do doskonalenia naszych umiejętności, w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, w przyszłości”– taki oficjalny komunikat pojawił się na oficjalnej stronie Mleczarni.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarka Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

fot.: Mleczarnia Turek2
3
4

Podobne artykuły

Docenieni przez Ministerstwo Rodziny i Polityki...

Docenieni przez Ministerstwo Rodziny i Polityki...

15-11-2022
Informują z Certyfikatem. Punkt Informacji...

Informują z Certyfikatem. Punkt Informacji...

30-09-2022
Jakub Kalinowski z Chylina sportowcem roku 2021...

Jakub Kalinowski z Chylina sportowcem roku 2021...

08-08-2022

Polecamy...

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama