czwartek 20 czerwca 2024

Bogny, Rafaeli, Rafała

reklama

Po prostu przyjdźcie potańczyć! Roztańczone ferie w Miejskim Domu Kultury w Turku

Po prostu przyjdźcie potańczyć! Roztańczone ferie w Miejskim Domu Kultury w Turku - fot.: Hannah Bohr
fot.: Hannah Bohr 

To będą roztańczone ferie. Na cykl specjalnych zajęć, skierowanych do młodzieży i dorosłych zaprasza Aleksandra Maria Ścibor. Na wszystkie obowiązuje specjalna promocyjna cena!

Tancerka, improwizatorka i choreografka, pochodząca z Turku, kilka miesięcy temu rozpoczęła cykl autorskich zajęć poświęconych uwalnianiu emocji i poszukiwaniu równowagi wewnętrznej za pomocą terapii tańce. Zajęcia odbywają się cyklicznie w Miejskim Domu Kultury w Turku. Teraz, z okazji ferii zimowych, ich program będzie bardzo urozmaicony.

reklama

W oba poniedziałki (30 stycznia i 6 lutego) o godz. 14:00 odbędą się sesje taneczne BACK HOME_Ubody, dla młodzieży (15-19 lat). O godz. 18:00 BACK HOME_YOUnique – sesja taneczna dla dorosłych (20+).

Wtorki (31 stycznia i 7 lutego) – Tańczę, więc jestem – Atelier KREAcji dla dzieci 9 – 12 lat oraz Do Końca Świata… - sesja taneczna dla młodzieży 13-15 lat.

Pierwsza lutowa środa (1 luty) to wyjątkowy trening mocy fizyczności dla odważnych BACK HOME_Centrum Ziemia. Początek o godz. 14:00 oraz BACK HOME_Strefa ZERO – medytacja w tańcu dla dorosłych. Początek zajęć o godz. 18:00.

W czwartki (2 i 9 lutego) o godz. 10:00, odbędą się sesje taneczne BACK HOME_Ubody, dla młodzieży (15-19 lat), a o godz. 14:00 Do Końca Świata… - sesja taneczna dla młodzieży 13-15 lat.

reklama

Piątki (3 i 10 lutego) o godz. 10:00 sesje taneczne dla dorosłych (20+) BACK HOME_YOUnique, a o godz. 18:00 mini party dla każdego „Po prostu tańcz”.

W obie soboty (4 i 11 lutego) o godz. 10:00 medytacja w tańcu dla dorosłych BACK HOME_Strefa ZERO. O godz. 12:00 BACK HOME_JesteMy – specjalna sesja taneczna dla rodziców z dziećmi.

Każde zajęcia trwają 60 minut i kosztują 12 zł/osobę. Nie trzeba się wcześniej zapisywać. – Po prostu przyjdźcie! – zachęca Aleksandra.

Anna Wiśniewska-Kocik dla Turek.net.pl
Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Dodatkowe zdjęcia do artykułu
Po prostu przyjdźcie potańczyć! Roztańczone ferie w Miejskim Domu Kultury w Turku
Podobne artykuły
Dlaczego warto trenować pole dance?

Dlaczego warto trenować pole dance?

30 kw.
Lubisz zakupy na pchlich targach? Już w...

Lubisz zakupy na pchlich targach? Już w sobotę kolejny w Miejskim Domu...

14 mrz.
Zimowy tydzień zawodników KS Judo Turek GKS...

Zimowy tydzień zawodników KS Judo Turek GKS Kasztelania Brudzew w Rytrze

1 mrz.
Zimowe szaleństwa w Murzasichlu. Judocy z...

Zimowe szaleństwa w Murzasichlu. Judocy z Tuliszkowa na feriach pod...

28 lt.
Karnawałowe ostatki w Kowalach, czyli balowy...

Karnawałowe ostatki w Kowalach, czyli balowy początek ferii zimowych

17 lt.
Pomysł na ferie. Domowe święto pizzy!

Pomysł na ferie. Domowe święto pizzy!

12 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama