niedziela 28 maja 2023

Augustyna, Ingi, Jaromira

19°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Super MOYA - nowa aplikacja mobilna dla klientów sieci stacji paliw MOYA

Super MOYA - nowa aplikacja mobilna dla klientów sieci stacji paliw MOYA
 

Ogólnopolska sieć stacji paliw MOYA uruchomiła aplikację mobilną dla klientów indywidualnych. Na start zatankujemy aż o 20 groszy taniej za każdy litr paliwa - przy pierwszym użyciu aplikacji. Atrakcyjne rabaty i promocje to tylko niektóre korzyści dla użytkowników aplikacji.

MOYA to największa polska niezależna sieć stacji paliw, będąca liderem pod względem dynamiki rozwoju. W niebiesko-czerwonych barwach działa już ponad 400 obiektów. Stacje MOYA znajdują się w całej Polsce, a w naszym regionie zlokalizowane są w Turku, przy ul. NSZZ Solidarność 19 oraz w miejscowości Marianów-Kolonia, przy drodze krajowej nr 83. Obie stacje oferują pełną gamę produktów i usług, od sprzedaży paliwa, przez własny koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe MOYA po wielobranżowy sklep czy myjnię bezdotykową.

 

Sieć oddała właśnie w ręce użytkowników nową aplikację mobilną Super MOYA. To ukłon w stronę klientów indywidualnych, którzy będą głównymi beneficjentami korzyści płynących z posiadania aplikacji. Umożliwi ona klientom zbieranie punktów lojalnościowych za zakup paliw oraz artykułów dostępnych na stacjach MOYA. Punkty te będą wymieniane na nagrody – rabaty paliwowe lub atrakcyjne produkty z oferty Caffe MOYA czy sklepu. Już przy pierwszym użyciu aplikacji klient otrzyma 20 groszy rabatu na każdy litr paliwa w ramach akcji powitalnej. Sama aplikacja jest bardzo intuicyjna i przyjemna w obsłudze, a panel główny zawiera przydatne informacje, takie jak liczba zebranych punktów, dostępne nagrody oraz aktualne oferty, z których możemy skorzystać. Od razu po otwarciu aplikacji pojawia się przypisana do nas karta, dzięki czemu nie musimy jej gorączkowo szukać przy kasie, co jest częstym problemem w przypadku wielu aplikacji zakupowych.

Punkty zbierane w ramach aplikacji Super MOYA można wymieniać m.in. na rabaty na paliwo, rabaty na wybrane produkty w sklepie lub Caffe MOYA oraz odebrać wybrane produkty za 1 grosz. Aplikację można pobrać za darmo na urządzenia z systemem iOS i Android bezpośrednio ze sklepu na naszym telefonie lub wejść na stronę www.supermoya.pl i wybrać opcję odpowiednią dla danego urządzenia. Na stacjach paliw znajdziemy też plakaty z QR kodem, który po zeskanowaniu przekieruje nas na stronę z linkami do instalacji aplikacji. Rejestracja zajmuje tylko chwilę.

Wprowadzenie aplikacji mobilnej Super MOYA to nie jedyne działanie, którym sieć stara się uatrakcyjnić ofertę. Warto wspomnieć, że do 20.06.2023 na stacjach trwa promocja Wtorki Mocy, dzięki której w każdy wtorek klienci mają możliwość zatankowania uszlachetnionego oleju napędowego ON MOYA Power w cenie zwykłego oleju napędowego.

Dodatkowe zdjęcia do artykułu
Super MOYA - nowa aplikacja mobilna dla klientów sieci stacji paliw MOYA
Podobne artykuły
KONKURS: Dla fanów motoryzacji 9 nagród od...

KONKURS: Dla fanów motoryzacji 9 nagród od Stacji Paliw Moya

18-10-2019
Promocja na myjni przy stacji paliw Moya

Promocja na myjni przy stacji paliw Moya

16-08-2019
Stacja MOYA w Turku świętuje 4 urodziny

Stacja MOYA w Turku świętuje 4 urodziny

15-07-2019
reklama
reklama
reklama