Dni Turku i Gminy Turek już za 6 dni!

poniedziałek 02 sierpnia 2021

Gustawa, Kariny, Stefana

20°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Stacja MOYA w Turku świętuje 4 urodziny

Stacja MOYA w Turku świętuje 4 urodziny
 

Stacja paliw w Turku, należąca do ogólnopolskiej sieci stacji paliw MOYA świętuje swoje 4 urodziny. Z tej okazji przygotowała dla swoich klientów letnie promocje i rozbudowała ofertę gastronomiczną o nowe pozycje.

Od 15 lipca stacja ruszyła z akcją promocyjną dla swoich klientów, podczas której w dniach od poniedziałku do czwartku proponuje odwiedzającym atrakcyjną ofertę - każdego dnia inną. W okresie promocyjnym, w każdy poniedziałek napijemy się tu aromatycznej, świeżo mielonej kawy za jedyne 2 zł. We wtorki, w godzinach 10-22 umyjemy samochód na przystacyjnych myjniach 50% taniej, ponieważ stacja wydłuży czas każdego mycia o połowę. W środę za hot doga w zestawie z napojem Klient zapłaci jedyne 5 zł. Natomiast w czwartki, ci którzy zatankują paliwo o wartości minimum 100zł, zostaną nagrodzeni napojem energetyzującym MOYA Energia lub wodą mineralną MOYA za symboliczny grosz.

reklama

W ten sposób chcieliśmy podziękować naszym dotychczasowym klientom za zaufanie, którym nas obdarzyli przez ostatnie 4 lata i jednocześnie zaprosić do nas tych, którzy jeszcze nie korzystali z naszych usług – mówi Dawid Jasiak, zarządzający stacją - cały czas staramy się uatrakcyjniać ofertę naszego obiektu, aby była jak najbardziej przyjazna dla naszych klientów. W zeszłym roku powiększyliśmy naszą ofertę o dodatkowe stanowiska myjni, na których można zapłacić kartą płatniczą. Stworzyliśmy także stanowisko do osuszania pojazdów, które rzadko można spotkać przy myjniach bezdotykowych. W tym roku uruchomiliśmy również dodatkowe programy z aktywną pianą, jeszcze bardziej zwiększającą efektywność mycia. W ramach konceptu Caffe MOYA zmieniliśmy ekspres do kawy na bardziej wydajny i przygotowujący jeszcze lepszą kawę. Zakupiliśmy też specjalny piec, dzięki któremu możemy szybko serwować kolejne smaczne dania w krótkim czasie oraz wypiekać świeże i pachnące rogaliki, które świetnie smakują z naszą kawą – dodaje.

Stacje z logo MOYA to gwarant wysokiej jakości paliwa, pochodzącego od uznanych i sprawdzonych dostawców. Na stacji w Turku, oprócz benzyny, LPG i oleju napędowego znajdziemy także ON MOYA Power – olej napędowy o podwyższonych parametrach, który utrzymuje silnik w czystości oraz zmniejsza spalanie. Każda ze stacji w sieci jest objęta programem TankQ – czyli programem kontroli jakości paliwa, nadzorowanym przez niezależne laboratorium. Przedsiębiorcy na stacjach MOYA znajdą atrakcyjne programy flotowe oraz obsługę wielu rodzajów kart paliwowych, zarówno polskich, jak i międzynarodowych.

Podobne artykuły

Okradł stację w Tuliszkowie. Sprawca włamania...

Okradł stację w Tuliszkowie. Sprawca włamania...

21-08-2020
Wyjątkowy prezent na urodziny, który zaskoczy...

Wyjątkowy prezent na urodziny, który zaskoczy...

21-07-2020
II urodziny Turkowskiego Klubu Seniora+

II urodziny Turkowskiego Klubu Seniora+

31-01-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama