wtorek 06 maja 2025

Beniny, Filipa, Judyty

reklama

Zaproszenie na Spotkanie Mieszkańców: "Łączy Nas Turek"

Zaproszenie na Spotkanie Mieszkańców:
 

W imieniu drużyny "Łączy Nas Turek", serdecznie zapraszamy wszystkich Mieszkańców miasta Turek na nasze pierwsze otwarte spotkanie.

Czwartek, 7 marca o godz. 19:00.
Sala konferencyjna klubu "Tęcza" na ul. Spółdzielców.

reklama

To wyjątkowa okazja, aby wspólnie podyskutować o przyszłości naszego miasta, porozmawiać o potrzebach jego mieszkańców i razem pracować nad budowaniem lepszej przestrzeni życiowej dla nas wszystkich.

Chcemy, aby było to miejsce otwartego dialogu, gdzie każdy głos ma znaczenie, a współpraca i zrozumienie stoją ponad wszelkimi podziałami.

Dlaczego warto przyjść?

  • Porozmawiaj o swoich potrzebach: To idealna okazja, aby podzielić się swoimi pomysłami i spostrzeżeniami na temat tego, co w naszym mieście wymaga poprawy i zmian.
  • Współtwórz miasto: Twoje opinie i sugestie są dla nas niezwykle cenne. Razem możemy wprowadzać zmiany, które sprawią, że Turek stanie się jeszcze lepszym miejscem do życia.
  • Zbudujmy wspólnotę: Wierzymy, że dialog i współpraca ponad podziałami są kluczem do sukcesu. Przyjdź, by spotkać się z ludźmi, którzy, tak jak Ty, kochają Turek i chcą dla niego jak najlepiej.

reklama

źródło: Materiał wyborczy KW Łączy nas Turek

Redakcja Turek.net.plFB

redakcja@turek.net.pl

787 77 74 72

Dodatkowe zdjęcia do artykułu
Zaproszenie na Spotkanie Mieszkańców: Łączy Nas Turek
Podobne artykuły
Listy do redakcji: Oświadczenie klubu

Listy do redakcji: Oświadczenie klubu "Łączy Nas Turek" z dnia...

12 kw.
Romuald Antosik: Turek potrzebuje stabilizacji...

Romuald Antosik: Turek potrzebuje stabilizacji i kontynuacji działań

19-04-2024
Podziękowania Roman Groblica

Podziękowania Roman Groblica

10-04-2024
Zróbmy to razem, bo łączy nas Turek!

Zróbmy to razem, bo łączy nas Turek!

05-04-2024
Marian Mirosław Marczewski: Debata, Debata i...

Marian Mirosław Marczewski: Debata, Debata i po Debacie

25-03-2024
Jesteśmy gotowi wziąć odpowiedzialność za...

Jesteśmy gotowi wziąć odpowiedzialność za przyszłość Turku! Oto...

21-03-2024

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama