Zróbmy mamie prezent

Święto Mamy już wkrótce. Z tej okazji Miejski Dom Kultury w Turku zaprasza wszystkie mamy wraz ze swoimi dziećmi na wystep kabaretu CZESUAF, który odbędzie się 27 maja o godz. 19stej do sali MDK w Turku.
Kabaret CZESUAF powstał w 2002 roku. Pochodzi z Poznania. Tworzą go: Tomasz Nowaczyk, Wojciech Kowalczyk, Maciej Morze – trzech mężczyzn łączących młodzieńczą, wręcz ułańską fantazję z niemałym doświadczeniem scenicznym zdobywanym od kilku lat podczas występów w całej Polsce. Czesuaf umiejętnie łączy humor społeczno-obyczajowy ze sporą dawką absurdu. Ta mieszanka jest znakomicie przyjmowana przez widownię zarówno w małych, kameralnych salach, jak i podczas imprez firmowych oraz widowisk plenerowych. Potwierdzeniem wysokiego poziomu reprezentowanego przez Kabaret Czesuaf są liczne nagrody zdobywane na najważniejszych polskich przeglądach kabaretowych, m.in. II Nagrody na przeglądach PAKA 2007 i 2009.
Najważniejsze nagrody Czesuafa:
- II nagroda na XV Przeglądzie Kabaretów PaKA, Kraków 2009
- Nagroda przechodnia dla kabaretu, który stawia czoło nietolerancji na 25. Przeglądzie Kabaretów PaKA, Kraków 2009
- Złota Kaseta w konkursie filmowym podczas 13. Rybnickiej Jesieni Kabaretowej Ryjek 2008
- Nagroda im. Ignacego Krasickiego za najlepsze teksty satyryczne na XXIX LidzbarskichWieczorach Humoru i Satyry, Lidzbark Warmiński 2008
- Grand Prix i Nagroda Organizatorów na IX Ogólnopolskiej Giełdzie Kabaretowej PrzeWAŁka, Wałbrzych 2007
- Nagroda 2 Programu TVP na XXIII Przeglądzie Kabaretów PaKA 2007
- Grand Prix na IV Trybunałach Kabaretowych, Piotrków Trybunalski 2006
- Grand Prix na XII Mazurskim Lecie Kabaretowym Mulatka 2006
- Nagroda Publiczności na XII Mazurskim Lecie Kabaretowym Mulatka 2006
- Nagroda muzyczna "Czuła struna Przewałki", za piosenkę Hip-hop, na Przewałce 2005
- Indywidualna nagroda dla Tomasza Nowaczyka, autora najlepszego tekstu piosenki podczas XX OSPY
- I nagroda na XX Jubileuszowych Ogólnopolskich Spotakaniach z Piosenką Kabaretową OSPA 2004
- I nagroda na XXV Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim 2004
Program, z którym Kabaret wystąpi w Miejskim Domu Kultury Turku nosi tytuł „Stereo-typy”. Jest to ponad 60 minut znakomitej zabawy przy skeczach i piosenkach opartych na nietuzinkowym, inteligentnym dowcipie.
BILETY: 10zł, w dniu występu 15 zł do nabycia w MDK.

Ewelina Grabowska dla Turek.net.pl
Redakcja Turek.net.plFB
email: redakcja@turek.net.pl
telefon: 787 77 74 72








