środa 28 stycznia 2026

Agnieszki, Kariny, Lesława

reklama

"Weekend bez ofiar" w Turku

 
reklama

Za nami ogólnopolska akcja „Narodowy Eksperyment Bezpieczeństwa – Weekend bez ofiar” W jej ramach również i nasi  strażacy JRG Turek włączyli się do akcji, której celem było promowanie bezpiecznego  zachowania na drogach.

W dniu 25 czerwca 2011r na tureckim rynku promowano bezpieczne zachowanie na drogach. Podczas imprezy strażacy zaprezentowali między innymi sprzęt będący na stanie JRG Turek używany podczas działań ratowniczych na drogach, zaprezentowali podstawowe zasady z kwalifikowanej pierwszej pomocy które każdy uczestnik i świadek wypadku drogowego znać powinien. Impreza spotkała się z zainteresowaniem ze strony miewszkańców.

reklama

Źródło: straz.turek.pl

Ewelina Grabowska dla Turek.net.pl
Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Dodatkowe zdjęcia do artykułu
2
3
Podobne artykuły
Nowa zielona inwestycja w centrum Turku. Park...

Nowa zielona inwestycja w centrum Turku. Park kieszonkowy powstanie przy...

z dzisiaj
Muzyka, licytacje i wspólne granie. 34. Finał...

Muzyka, licytacje i wspólne granie. 34. Finał WOŚP w Brudzewie

z dzisiaj
Intensywny weekend UKS Judo Tuliszków....

Intensywny weekend UKS Judo Tuliszków. Szkolenia, campy i rozwój kadry

z wczoraj
Jak bawić się z dzieckiem klockami LEGO City,...

Jak bawić się z dzieckiem klockami LEGO City, żeby wspierać jego...

z wczoraj
Pokazy sprzętu ratowniczego i Światełko do...

Pokazy sprzętu ratowniczego i Światełko do nieba. Strażacy wsparli...

z wczoraj
Mistrzostwo Wielkopolski, medale i rekordy...

Mistrzostwo Wielkopolski, medale i rekordy życiowe. Udane otwarcie roku...

z wczoraj

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama