środa 23 października 2019

Edwarda, Marleny, Seweryna

reklama
Wzorek

Turkowianki - ubiegnijcie nowotwór!

Turkowianki - ubiegnijcie nowotwór!
 

Burmistrz Miasta Turku oraz Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów OPEN zapraszają chętne Panie do wzięcia udziału w bezpłatnych badaniach mammograficznych w dniu 8 marca.

Zainteresowane akcją Turkowianki, aby skontrolować swój stan zdrowia, będą musiały pojawić się przed budynkiem Urzędu Miejskiego w Turku przy ul. Kaliskiej. Tam, w czwartek 8 marca, zatrzyma się specjalny ambulans medyczny. Kontroli poddać się mogą kobiety w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie z profilaktycznych badań mammograficznych, opłacanych przez NFZ.

reklama

Aby wziąć udział w badaniu, należy dokonać wcześniejszego zapisu. Można to zrobić, dzwoniąc pod numery telefonów 61/ 855 75 28; 61/ 851 30 77; 800 160 168 od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-15:00. W dniu badania należy mieć przy sobie dowód osobisty oraz ważny dokument ubezpieczenia.

Badania mammograficzne, z których skorzystają już niebawem Turkowianki, finansowane są przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

AW

Podobne artykuły

Nowy ambulans dla turkowskiego szpitala

Nowy ambulans dla turkowskiego szpitala

30 maj.
Wybierasz się za granicę? Będzie Ci potrzebna...

Wybierasz się za granicę? Będzie Ci potrzebna karta...

05-06-2018
Bezpłatne badania mammograficzne w Turku

Bezpłatne badania mammograficzne w Turku

24-10-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama