poniedziałek 21 września 2020

Darii, Mateusza, Wawrzyńca

reklama

Turkowianki - ubiegnijcie nowotwór!

Turkowianki - ubiegnijcie nowotwór!
 

Burmistrz Miasta Turku oraz Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów OPEN zapraszają chętne Panie do wzięcia udziału w bezpłatnych badaniach mammograficznych w dniu 8 marca.

Zainteresowane akcją Turkowianki, aby skontrolować swój stan zdrowia, będą musiały pojawić się przed budynkiem Urzędu Miejskiego w Turku przy ul. Kaliskiej. Tam, w czwartek 8 marca, zatrzyma się specjalny ambulans medyczny. Kontroli poddać się mogą kobiety w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie z profilaktycznych badań mammograficznych, opłacanych przez NFZ.

reklama

Aby wziąć udział w badaniu, należy dokonać wcześniejszego zapisu. Można to zrobić, dzwoniąc pod numery telefonów 61/ 855 75 28; 61/ 851 30 77; 800 160 168 od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-15:00. W dniu badania należy mieć przy sobie dowód osobisty oraz ważny dokument ubezpieczenia.

Badania mammograficzne, z których skorzystają już niebawem Turkowianki, finansowane są przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

AW

Podobne artykuły

Nowy ambulans dla turkowskiego szpitala

Nowy ambulans dla turkowskiego szpitala

30-05-2019
Wybierasz się za granicę? Będzie Ci potrzebna...

Wybierasz się za granicę? Będzie Ci potrzebna karta...

05-06-2018
Bezpłatne badania mammograficzne w Turku

Bezpłatne badania mammograficzne w Turku

24-10-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama