wtorek 11 sierpnia 2020

Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

reklama

Kto skasuje parkujących?

Kto skasuje parkujących? - Źródło: sxc.hu / Marcin Rolicki
Źródło: sxc.hu / Marcin Rolicki 

Pozostawianie auta w pewnych miejscach Turku wiąże się z wysupłaniem kilku złotych. Właśnie teraz trwa – ogłoszony przez Wydział Infrastruktury i Działalności Gospodarczej UM w Turku - przetarg na prowadzenie w latach 2012-2015 strefy płatnego parkowania w naszym mieście.

Zwycięzca zajmie się poborem opłat w okresie od 02 maja 2012 r. do 30 kwietnia 2015 r.  Jak można dowiedzieć się z dokumentacji przetargowej, nie zapowiada się raczej żadna rewolucja w kwestii pozyskiwania pieniędzy za pozostawianie aut. Opłaty za parkowanie „pojazdów samochodowych” w strefie pobierane będą w dni robocze od poniedziałku do piątku, w godz. od 10:00 do 18:00 oraz w soboty, w godz. od 10:00 do 14:00. Pierwsze pół godziny parkowania to złotówka, czas do jednej godziny parkowania – 2 zł, za każdą następną rozpoczętą godzinę –  również 2 zł.

reklama

Najważniejszym kryterium wyboru zwycięzcy ma być cena oferty. Te można składać już tylko dnia 14 marca. Wybrana firma pobierać będzie opłaty w następujących miejscach:  Pl. Wojska Polskiego, Pl. Sienkiewicza, ul. Kolska, ul. Kaliska, ul. Szeroka, ul. Browarna.

AW

Podobne artykuły

Parkował na miejscach dla niepełnosprawnych bez...

Parkował na miejscach dla niepełnosprawnych bez...

30 czerw.
Start parkomatów w Turku od 4 maja

Start parkomatów w Turku od 4 maja

30 kw.
Rewolucja w parkowaniu. Nadchodzi era...

Rewolucja w parkowaniu. Nadchodzi era parkomatów i...

11 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama