piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

Skorzystajmy z „Euro2012” w Turku

Skorzystajmy z „Euro2012” w Turku - Źródło: sxc.hu / Svilen Milev
Źródło: sxc.hu / Svilen Milev 

Rasizmowi i ksenofobii należy powiedzieć „nie”, także w sporcie. Temu jak to zrobić poświęcone będzie spotkanie z przedstawicielem Stowarzyszenia „Nigdy Więcej”, które w dniu 29 marca gościć będzie turkowska filia Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Koninie.

Szkolenie rozpocznie się o godz. 12:00. Jest ono przeznaczone dla nauczycieli i pracowników placówek oświatowo-wychowawczych. Jak informują Organizatorzy, celem Programu Edukacyjnego „Euro2012” jest poszerzanie wiedzy na temat tak negatywnych zachowań i zjawisk, jak rasizm czy nietolerancja, dostrzegalnych również w sporcie. Zainteresowani udziałem w spotkaniu będą mogli później wykorzystać zdobyte informacje podczas lekcji wiedzy o społeczeństwie, wiedzy o bezpieczeństwie, historii, języka polskiego, wiedzy o kulturze, wf-u czy zajęć wychowawczych.

reklama

Szkolenie w dniu 29 marca trwać będzie 3 godziny i jest bezpłatne. Jego uczestnicy otrzymają materiały edukacyjne i broszury informacyjne na temat działalności Stowarzyszenia „Nigdy Więcej” oraz edukacji antyrasistowskiej. Więcej informacji pod nr tel. 63 278 49 40. Liczba miejsc ograniczona.

Program Edukacyjny „Euro2012” jest rekomendowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Opracował: AW

Podobne artykuły

Wiceminister zdrowia wizytował w Starostwie...

Wiceminister zdrowia wizytował w Starostwie...

9 czerw.
Listy do redakcji: Turkowianie popierają metodę...

Listy do redakcji: Turkowianie popierają metodę...

11 mrz.
W Wyszynie rozmawiali o zdrowiu i dla zdrowia

W Wyszynie rozmawiali o zdrowiu i dla zdrowia

4 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama