wtorek 04 sierpnia 2020

Dominiki, Dominika, Protazego

reklama

Motocykliści rozpoczną sezon

Motocykliści rozpoczną sezon - Fot. archiwum prywatne
Fot. archiwum prywatne 

Coraz więcej słońca i wyższe temperatury nie pozostawiają złudzeń co do tego, że zima się kończy. Dokładnie w ostatnim dniu marca wiosnę powitają oficjalnie lokalni miłośnicy "dwóch kółek".

Wydarzenie, którego organizatorem jest Turecka Grupa Motocyklowa "MOTUR", odbędzie się w dniu 31 marca. Dzień pełen wrażeń rozpocznie się jednak od wyciszenia i modlitwy. Zważywszy na stan polskich dróg, warto wraz z początkiem nowego sezonu postarać się o wsparcie „na górze”. W tym celu motocykliści zgromadzą się na mszy świętej w kościele św. Barbary. Ta rozpocznie się o godz. 14:30.

reklama

Po modlitwie przyjdzie czas na pożegnanie zimy z przytupem. Nie ma na to chyba lepszego sposobu niż utopienie Marzanny. Aby tradycji stało się za dość, motocykliści udadzą się nad Jeziorsko, by cisnąć kukłę w wodne odmęty.

Więcej informacji na temat działalności Tureckiej Grupy Motocyklowej "MOTUR" można znaleźć na stronie internetowej klubu – motur.turek.net.pl.

AW

Podobne artykuły

Zarząd Dróg Powiatowych gani miasto za śliskie...

Zarząd Dróg Powiatowych gani miasto za śliskie ulice.

03-12-2019
Rusza zimowy telefon interwencyjny

Rusza zimowy telefon interwencyjny

02-11-2019
Wideo: Wypadek motocykla w Olimpii....

Wideo: Wypadek motocykla w Olimpii. Motocyklista i...

22-09-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama