poniedziałek 27 września 2021

Damiana, Mirabeli, Wincentego

14°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Motocykliści rozpoczną sezon

Motocykliści rozpoczną sezon - Fot. archiwum prywatne
Fot. archiwum prywatne 

Coraz więcej słońca i wyższe temperatury nie pozostawiają złudzeń co do tego, że zima się kończy. Dokładnie w ostatnim dniu marca wiosnę powitają oficjalnie lokalni miłośnicy "dwóch kółek".

Wydarzenie, którego organizatorem jest Turecka Grupa Motocyklowa "MOTUR", odbędzie się w dniu 31 marca. Dzień pełen wrażeń rozpocznie się jednak od wyciszenia i modlitwy. Zważywszy na stan polskich dróg, warto wraz z początkiem nowego sezonu postarać się o wsparcie „na górze”. W tym celu motocykliści zgromadzą się na mszy świętej w kościele św. Barbary. Ta rozpocznie się o godz. 14:30.

reklama

Po modlitwie przyjdzie czas na pożegnanie zimy z przytupem. Nie ma na to chyba lepszego sposobu niż utopienie Marzanny. Aby tradycji stało się za dość, motocykliści udadzą się nad Jeziorsko, by cisnąć kukłę w wodne odmęty.

Więcej informacji na temat działalności Tureckiej Grupy Motocyklowej "MOTUR" można znaleźć na stronie internetowej klubu – motur.turek.net.pl.

AW

Podobne artykuły

Patrole motocyklowe na drogach powiatu. Efekt?...

Patrole motocyklowe na drogach powiatu. Efekt?...

9 wrz.
Tragedia na Jeziorsku. Ciężki stan uratowanej...

Tragedia na Jeziorsku. Ciężki stan uratowanej...

24 sierp.
Policyjna akcja ''Kręci mnie bezpieczeństwo nad...

Policyjna akcja ''Kręci mnie bezpieczeństwo nad...

30 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama