niedziela 05 lipca 2020

Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

reklama

Rozpoczną później sezon motocyklowy

Rozpoczną później sezon motocyklowy  - Fot. archiwum prywatne
Fot. archiwum prywatne 

Dokładnie w ostatnim dniu marca wiosnę powitać mieli lokalni miłośnicy "dwóch kółek". Niestety prognoza pogody na najbliższy weekend prezentuje się bardzo kiepsko, więc motoryzacyjne święto musiało zostać przełożone.

Choć teoretycznie zima już odeszła, motocyklistom nie będzie dane oficjalnie zainaugurować sezon w  sobotę, 31 marca. Jeśli wierzyć synoptykom, najbliższy weekend minie pod znakiem niskich temperatur, połączonych z opadami deszczu i śniegu. W takim przypadku zorganizowanie imprezy mija się z celem. Warunki odbiłyby się na bezpieczeństwie motocyklistów, jak i na samej oprawie wydarzenia. Organizatorzy przepraszają wszystkich zainteresowanych, licząc jednocześnie na ich wyrozumiałość.

reklama

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego zostaje przeniesione na termin późniejszy. Gdy tylko nowa data eventu będzie już znana, niezwłocznie poinformujemy o tym naszych Czytelników.

Więcej informacji na temat Tureckiej Grupy Motocyklowej "MOTUR" i bieżącej aktywności klubu można znaleźć na stronie – motur.turek.net.pl.

AW

Podobne artykuły

Wideo: Wypadek motocykla w Olimpii....

Wideo: Wypadek motocykla w Olimpii. Motocyklista i...

22-09-2019
Uwaga! Nadchodzą intensywne burze nad Turek i...

Uwaga! Nadchodzą intensywne burze nad Turek i...

13-06-2019
Gm. Brudzew: Motocyklista poturbował się w Galewie

Gm. Brudzew: Motocyklista poturbował się w Galewie

15-08-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama