piątek 24 września 2021

Dory, Gerarda, Maryny

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Znów dali nura!

Znów dali nura!
 

Dla wszystkich mieszkańców Turku, którzy marzyli o tym, by poznać tajniki nurkowania, Drużyny WOPR z Turku i Powiatu zorganizowały specjalny, jednodniowy pokaz. Pod okiem doświadczonych instruktorów, chętni i odważni turowianie mogli zejść pod powierzchnię wody.

Aby przeżyć podwodną przygodę nieważny był ani wiek, ani postura. Każdy mógł spróbować swoich sił w tym niezwykłym sporcie wodnym. Grupa doświadczonych instruktorów skutecznie pomagała w wykonaniu pierwszego wdechu pod powierzchnią wody. Nurkowie zagwarantowali nie tylko bezpieczeństwo uczestników szkolenia, ale także pomoc w dobrze i ubiorze specjalistycznego sprzętu do nurkowania.

reklama

W trakcie kiedy przeszkolone grupy uczestników schodziły pod wodę, osoby przebywające na widowni Krytej Pływalni, mogły obejrzeć i wysłuchać ciekawych prezentacji, przygotowanych przez drużyny WOPR z Turku i Powiatu. Dodatkową atrakcją była możliwość nauki podstawowych tajników pierwszej pomocy przedmedycznej.

EG

Podobne artykuły

Darmowe znakowanie rowerów w KPP Turek

Darmowe znakowanie rowerów w KPP Turek

27 lip.
Tuliszków w krainie czarów, czyli niedzielny...

Tuliszków w krainie czarów, czyli niedzielny pokaz...

19 lip.
Kontrole pojazdów w ramach akcji

Kontrole pojazdów w ramach akcji "Zapnij pasy!...

14 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama