sobota 08 sierpnia 2020

Izy, Rajmunda, Seweryna

reklama

Agro-event w Kaczkach już w niedzielę

Agro-event w Kaczkach już w niedzielę
 

Nie ważne czy zajmujemy się rolnictwem, pasjonujemy roślinami, a może hobbystycznie przeciągamy traktory - w przypadku każdej z tych ewentualności warto w dniu 13 maja odwiedzić Kaczki Średnie. Wówczas odbędzie się tam Wystawa Rolniczo-Ogrodnicza "Edukacja i Zabawa".

Od kilku już lat Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego organizuje w maju imprezy plenerowe, przyciągające mieszkańców powiatu tureckiego (i nie tylko). Także i w tym roku działania te będą miały swą kontynuację. W najbliższą niedzielę odbędzie się Wystawa Rolniczo-Ogrodnicza, połączona z Majowym Festynem Rodzinnym. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10:00.

reklama

W marcu podturkowska szkoła zainaugurowała przystąpienie do programu "Profesjonalna Edukacja Młodzieży w zakresie obsługi i eksploatacji nowoczesnego sprzętu rolniczego". Współpraca z kilkoma firmami branży rolnej znajdzie swoje odzwierciedlenie także w czasie niedzielnego wydarzenia. Jego uczestnicy będą mieli okazję obejrzeć maszyny i pojazdy rolnicze, a w akcji ujrzą np. nowoczesny traktor Case IH Magnum z silnikiem o mocy 370 KM.

Impreza w Kaczkach Średnich łączyć będzie w sobie nie tylko cechy przedsięwziecia branżowego, ale i elementy prawdziwego show. Goście eventu zobaczą przecież zawody Crazy Tractor, a  najodważniejsi mogą spróbować swych sił w walce o tytuł Strong Mena festynu. Jak informują Organizatorzy, na lokalnych twardzieli czeka przerzucanie opony, a nawet przeciąganie traktora. Ochłonąć będzie można  odwiedzając kiermasz ogrodniczy, czy zasięgając informacji o środkach produkcji rolnej. Sporą ilość atrakcji przewidziano także dla dzieci.

Na Wystawę Rolniczo-Ogrodniczą "Edukacja i Zabawa" oraz Majowy Festyn Rodzinny zaprasza dyrekcja oraz grono pedagogiczne ZSR CKP w Kaczkach Średnich.

reklama

AW

Agro-event w Kaczkach już w niedzielę

Podobne artykuły

Piorunów: Wyprzedzała, rozbiła swego Hyundaia

Piorunów: Wyprzedzała, rozbiła swego Hyundaia

02-10-2017
Kaczki Średnie: Japońskie traktory i...

Kaczki Średnie: Japońskie traktory i technologiczne...

15-05-2017
Gozdów: Góra opon budzi obawy mieszkańców

Gozdów: Góra opon budzi obawy mieszkańców

26-04-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama