środa 12 sierpnia 2020

Hilarii, Juliana, Lecha

reklama

Czerwcowa "plażówka"

Czerwcowa
Źródło: sxc.hu 

Zapraszamy fanów gry w siatkówkę na ciepłym piasku do spróbowania swych sił a także gorącego kibicowania zawodnikom, którzy zagrają w II Turnieju Wolności Piłki Siatkowej Plażowej.

Turniej ma charakter otwarty, mogą startować wszyscy chętni, którzy podpiszą kartę uczestnictwa oraz oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do gry. Osoby niepełnoletnie muszą przedstawić oświadczenie rodziców lub opiekunów prawnych  o zdolności do udziału w turnieju.

reklama

Mecze odbędą się w sobotę 2 czerwca na boiskach OSiR przy ul. Armii Krajowej w Turku od godz. 10.00. Dwuosobową drużynę można zgłosić przesyłając kartę zgłoszenia pocztą elektroniczną na adres mosturek@op.pl bądź przekazując do biura Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Turku (Al. J. Piłsudskiego 5) do 29 maja czy też w dniu zawodów od godz. 9.00.

Starostwo Powiatowe w Turku i Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Turku jako organizatorzy zapewniają wspaniałą sportową zabawę z nagrodami, medalami i dyplomami.

Materiał prasowy

Podobne artykuły

W weekend utrudnienia na skrzyżowaniu...

W weekend utrudnienia na skrzyżowaniu Uniejowskiej z...

25 czerw.
Środki ochronne dla Zakładu Opiekuńczo -...

Środki ochronne dla Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego...

30 kw.
Oświadczenie Radnych Miasta Klubu PIS

Oświadczenie Radnych Miasta Klubu PIS

24 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama