sobota 08 sierpnia 2020

Izy, Rajmunda, Seweryna

reklama

POW pokazuje, jak się kibicuje

POW pokazuje, jak się kibicuje
 

Dzień 8 czerwca, godz. 18:00 - na ten moment czekają miliony Polaków. W przypadku Turku do meczu otwarcia i całego turnieju EURO 2012 w szczególności przygotowani się mieszkańcy osiedla POW, a dumnie powiewające flagi to bynajmniej nie ostatnie słowo inicjatorów akcji.

Temat wywieszania flag powraca często w np. przy okazji świat narodowych. Okazuje się wtedy, że pewne szkoły i instytucje prezentują barwy biało-czerwone, inne pomijają to działanie. Podobnie rzecz ma się z prywatnymi domami, blokami itp. Kibice z osiedla POW wykazali się ciekawą inicjatywą i pokazują, że wywieszanie pojedynczych flag to jednak z okazji tak wielkiego sportowego święta za mało.

reklama

Miłośnicy footballu sprawili, że symbole narodowe pojawiły się miedzy innymi u wejść do klatek. Z okien także zwisają flagi, których łączna długość może być liczona w dziesiątkach metrów. To jednak jeszcze nie koniec. Jak udało się dowiedzieć naszej redakcji, w planach jest także ozdobienie elewacji bloku logo mistrzostw EURO 2012. Czy ta sztuka uda się mieszkańcom osiedla POW, a może inne osiedle wykaże się jeszcze większą inwencją? Czas pokaże, a o dalszych działaniach miejscowych kibiców będziemy informować na bieżąco.

AW

Podobne artykuły

Już w najbliższy piątek wystawa

Już w najbliższy piątek wystawa "Od portretu do...

11-09-2019

"Urodziny Edwarda" wracają na scenę kameralną w...

15-03-2019
ALSA 2018: To będzie magiczny wieczór

ALSA 2018: To będzie magiczny wieczór

10-08-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama