poniedziałek 14 czerwca 2021

Bazylego, Elizy, Justyny

16°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Sprawią tacie kwiatową niespodziankę

Sprawią tacie kwiatową niespodziankę - Źródło: sxc.hu / bschwehn
Źródło: sxc.hu / bschwehn 

Nie od dziś wiadomo, że najwięcej radości sprawiają prezenty, w które obdarowujący włożył własne serce. Dla dzieci oraz ich mam, chętnych do własnoręcznego przygotowania prezentu tatusiom z okazji ich święta, pewną propozycję ma jedna z turkowskich kwiaciarni.

W dniu 23 czerwca specjalne warsztaty dla najmłodszych gościć będzie "Kwiaciarenka w Zaułku" (przy Pizzerii Pod Papugami). Głównym założeniem przedsięwzięcia jest danie małym turkowianom szansy na samodzielne wykonanie podarków dla swych ojców. Dzieci nie zmierzą się z tym jakże poważnym zadaniem same, gdyż wesprą je mamy i panie florystki. Chętni do udziału w warsztatach proszeni będą o przyniesienie naczynia np. filiżanki lub małej doniczki, które stanie się podstawą kwiatowej kompozycji. Na jej wykonanie milusińscy będą mieli - począwszy od godz. 13:00 - około półtorej godziny. W czasie wydarzenia znajdzie się również czas na wybicie herbatki i skosztowanie słodkiego co nieco.

reklama

Mamy chcące zapewnić swym pociechom udział w interesujących warsztatach oraz sprawić niespodziankę mężom muszą się jednak pospieszyć i skontaktować z p. Alicją Pinczewską - tel.600 387 688. W przedsięwzięciu będzie mogło uczestniczyć 10 dzieci. Cena warsztatów to jedynie koszt zużytych materiałów tj. 20 złotych.

AW 

Podobne artykuły

5-letni chłopczyk pogryziony przez psa w gminie...

5-letni chłopczyk pogryziony przez psa w gminie...

15 kw.
Odwiedzamy sklep zoologiczny - jaką karmę...

Odwiedzamy sklep zoologiczny - jaką karmę wybrać,...

19 lt.
Pomóżmy Tajdze odzyskać zdrowie. Aleksandra...

Pomóżmy Tajdze odzyskać zdrowie. Aleksandra apeluje...

30-11-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama