wtorek 11 sierpnia 2020

Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

reklama

W MDK podsumowali kulturalny sezon

W MDK podsumowali kulturalny sezon - Fot. A. Wszędybył
Fot. A. Wszędybył 

Czerwiec jest miesiącem w którym wiele instytucji - nie tylko szkoły - wieńczy pewien okres działań. W miniony wtorek w Miejskim Domu Kultury okazją do pochwalenia się osiągnięciami roku kulturalno-oświatowego 2011/2012 stał się Koncert dla Mamy i Taty.

Jak wskazuje sama nazwa wydarzenia, jego widownię wydarzenia głównie rodzice, ciekawi „owoców” hobby i pasji swych pociech. Koncert obfitował w różnorodne atrakcje, gdyż na scenie pojawiły się młode osoby, uczęszczające na rozmaite zajęcia do Miejskiego Domu Kultury. Dzieci i młodzież z sekcji i pracowni MDK zaprezentowały się miedzy innymi w występach wokalnych i układach taneczno-choreograficznych. Sporą atrakcją był na pewno pokaz capoeiry, który zadziwił widzów sprawnością pasjonatów tej sztuki walki z elementami tańca i akrobatyki.

reklama

Wtorkowe wydarzenie było zarazem otwarciem wystawy prac plastycznych, wykonanych w roku kulturalno-oświatowym 2011/2012 przez uczestników rozmaitych zajęć. Spotkanie było również okazją do uroczystego zakończenia tego okresu działalności MDK i wręczenia pamiątkowych dyplomów. Rodzice obserwujący swoje dzieci nie tylko mogli zasycić swój apetyt na obcowanie ze sztuką, ale i skosztować słodkiego poczęstunku.

AW
 

Podobne artykuły

Spacer po muzeum i kościele możliwy z każdego...

Spacer po muzeum i kościele możliwy z każdego domu!

6 kw.
Blisko 310 tys. zł przeznaczone na remont...

Blisko 310 tys. zł przeznaczone na remont świetlicy...

25-11-2019
Wideo: Nowa lokalizacja Inter Cars w Turku....

Wideo: Nowa lokalizacja Inter Cars w Turku. Większy...

10-10-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama