środa 27 stycznia 2021

Anieli, Juliana, Przemysława

reklama

Trwa II nabór w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie

Trwa II nabór w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie
 

Drugi nabór na studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie potrwa do 19 września br. na wydziale Społeczno-Technicznym oraz do 15 września Wydział Kultury Fizycznej i Ochrony Zdrowia a także Zamiejscowy Wydział Budownictwa i Instalacji Komunalnych w Turku.

PWSZ w Koninie to jedyna państwowa uczelnia w naszym regionie kształcąca bezpłatnie na studiach licencjackich i inżynierskich. Uczelnia proponuje doskonałe warunki do studiowania, trzy kompleksy budynków w Koninie i jeden w Turku. Warto zaznaczyć, że kierunki proponowane w Zamiejscowym Wydziale Budownictwa i Instalacji Komunalnych w Turku – inżynieria środowiska  oraz budownictwa to wg. analiz naukowców zawody z przyszłością. Najbliższe dziesięciolecia należą do inżynierów. Dobry inżynier jest na wagę złota. Perspektywy rozwoju tej branży są bardzo dobre, dlatego warto planować wiązanie swojej przyszłości z zawodem inżyniera.

reklama

Inżynieria środowiska – studia przygotowują do projektowania i realizowania obiektów, szczególnie w zakresie instalacji i infrastruktury budynków, również infrastruktury miast i osiedli. Absolwenci posiadać będą umiejętności korzystania z najnowszych technik komputerowych i najnowszych technologii w praktyce inżynierskiej. Studia przygotowują do kierowania zespołami i firmami budowlanymi oraz firmami związanymi z eksploatacją i nadzorem systemów infrastruktury miast i skupisk ludności. Absolwenci uzyskują dyplom inżyniera upoważniający do ubiegania się o uprawnienia budowlane.

Kierunek budownictwo przygotowuje do wykonawstwa obiektów budowlanych, projektowania podstawowych obiektów i elementów budowlanych, kierowania zespołem i firmą budowlaną. Absolwenci maja wiedzę z zakresu wykorzystania technik komputerowych i stosowania nowoczesnych technologii w praktyce inżynierskiej. Są przygotowani do pracy w przedsiębiorstwach wykonawczych, nadzorze budowlanym, wytwórniach betonu i elementów budowlanych, przemyśle materiałów budowlanych oraz jednostkach administracji państwowej i samorządowej. Studia inżynierskie stacjonarne trwają 3,5  a niestacjonarne 4 lata.

Biuro Rekrutacji Zamiejscowego Wydziału Budownictwa i Instalacji Komunalnych w Turku znajduje się przy ul. Milewskiego 8 w Turku. Wszelkie pytania można kierować na adres dziekanat.zwbik@konin.edu.pl

Podobne artykuły

Wirtualne Drzwi Otwarte w PWSZ Konin już 16...

Wirtualne Drzwi Otwarte w PWSZ Konin już 16 września

15-09-2020
Nowy rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej...

Nowy rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w...

17-06-2020
Pierwsza w Turku strefa wolna od dymu...

Pierwsza w Turku strefa wolna od dymu tytoniowego...

21-02-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama