poniedziałek 28 listopada 2022

Jakuba, Stefana, Romy

3°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Rusza Strefa Rozwoju Kobiety

Rusza Strefa Rozwoju Kobiety
 

Choć jesień kojarzy się głównie z początkiem marazmu, to właśnie wtedy w Turku wystartuje całkiem ciekawa inicjatywa, skierowana do pań. We wrześniu rozpocznie się pierwsza edycja Strefy Rozwoju Kobiety, czyli cyklu 10 spotkań, mających na celu propagowanie wśród przedstawicielek płci pięknej idei zdrowego styl życia i doskonalenie umiejętności, pozwalających na lepsze radzenie sobie w relacjach międzyludzkich.

Spotkania w ramach Strefy Rozwoju Kobiety - której pomysłodawcą jest Maciej Kupś, jeden z polskich liderów branży marketingu sieciowego - potrwają od września 2012 r. do czerwca 2013 r. – Strefa powstała z myślą o kobietach, dla których ważny jest rozwój osobisty, a więc podejmowanie codziennych wyzwań związanych z pracą, budowanie szczerych relacji z ludźmi, dbanie o szacunek do siebie i innych, podnoszenie własnej wartości w swoich oczach - poczucie, że „dam sobie radę w każdej sytuacji”  – informuje odpowiedzialna za inicjatywę Joanna Pyster-Okupna.

reklama

Spotkania w ramach Strefy Rozwoju Kobiety odbywać się będą raz w miesiącu (we wtorki), a pierwsze z nich zaplanowane zostało już na dzień 11 września (godz. 18, ul. Kolska 30 - I piętro). Wtedy to zainteresowane panie będą miały szansę skorzystać ze specjalistycznej wiedzy Jakuba Antczaka, dietetyka medycznego i instruktora sportu. W późniejszych terminach mieszkanki Turku i okolic spotkają się z rozmaitymi specjalistami w przeróżnych dziedzinach, ot chociażby z instruktorem nordic walking, liderami branży marketingu sieciowego czy też Kamilą Frątczak - dwukrotną mistrzynią Polski oraz reprezentantką Polski w siatkówce halowej. Pełny harmonogram spotkań można znaleźć na jego stronie internetowej pod adresem www.strefa.turek.net.pl.

Osoby zainteresowanie przyłączeniem się do Strefy Rozwoju Kobiety powinny się pospieszyć, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. Rezerwacji udziału w spotkaniach można dokonać dzwoniąc pod nr tel. 791 980 721. Na panie czekają także - jak wskazują organizatorzy przedsięwzięcia - miłe upominki. Strefę Rozwoju Kobiety wspiera patronatem medialnym portal Turek.net.pl.

Opracował: AW

Podobne artykuły

Kurtka przejściowa dla dziewczynki: jak wybrać...

Kurtka przejściowa dla dziewczynki: jak wybrać...

6 paźd.
Turek pozamiatany. Wiosenne porządki czas zacząć!

Turek pozamiatany. Wiosenne porządki czas zacząć!

10 mrz.
Włam do sklepu na Kolskiej. Złodzieje ukradli...

Włam do sklepu na Kolskiej. Złodzieje ukradli...

4 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama