piątek 07 października 2022

Krystyna, Marii, Marka

17°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Poseł Tomaszewski odwiedzi Turek

Poseł Tomaszewski odwiedzi Turek - Źródło: www.tadeusztomaszewski.pl
Źródło: www.tadeusztomaszewski.pl 

Dwa tygodnie temu, po remoncie swoje funkcjonowanie wznowiła miejscowa siedziba Sojuszu Lewicy Demokratycznej, a już niebawem nadarzy się doskonała okazja do tego, by każdy mieszkaniec Turku i okolic mógł rzucić okiem na odnowione lokum, ale przede wszystkim spotkać się z parlamentarzystą tejże partii. W najbliższy poniedziałek do naszego miasta zawita poseł Tadeusz Tomaszewski.

– Mam nadzieję, że naszym członkom i interesantom, którzy tutaj przychodzą, to lokum się spodoba i będzie się kojarzyć z prawdziwym biurem, prawdziwej i silnej partii politycznej – mówił Marian Mirosław Marczewski podczas ostatniej konferencji lokalnych struktur partii i faktycznie szybko pojawił się powód, mogący nakłonić wiele osób do zawitania w progi lokalu przy ul. 3 Maja. Parlamentarzysta z ramienia SLD spotka się z wszystkimi zainteresowanymi podczas swego dyżuru poselskiego w dniu 24 września. Z posłem Tomaszewskim będzie można zobaczyć się w godz. od 15:30 do 16:30.

AW

Poseł Tomaszewski odwiedzi Turek

Podobne artykuły

Groźne zderzenie osobówek na skrzyżowaniu przy...

Groźne zderzenie osobówek na skrzyżowaniu przy SP1....

11 sierp.
Ponad 2 mln zł straty na koniec czerwca i brak...

Ponad 2 mln zł straty na koniec czerwca i brak...

21-09-2021
Wideo: Lewica przeciwna programowi Polski Ład....

Wideo: Lewica przeciwna programowi Polski Ład....

01-09-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama