wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

Turkowianie na Adventurii 4×4

Turkowianie na Adventurii 4×4 - Źródło: www.parklinowylodz.pl
Źródło: www.parklinowylodz.pl 

W ostatni weekend września w okolicach Burzenina (woj. łódzkie) odbyła się kilkudniowa impreza, w trakcie której rywalizowali ze sobą  miłośnicy rajdów offroadowych. W owym boju na bezdrożach miejsce na podium w klasie Turystyk wywalczyła ekipa "Dariusz Przygoński i reszta”, a nieco mniej szczęścia miała załoga Rocky'ego czyli Arkadiusz Łyskawa i Marcin Frątczak. Obie ekipy reprezentowały lokalne Stowarzyszenie "TUR 4x4".

Wprawdzie Adventuria 4x4 obyła się po raz pierwszy, jednak impreza ta wyrosła na „fundamentach” organizowanej pięciokrotnie Rekreacji 4x4. Organizatorzy przedsięwzięcia zadbali o to, by załogi rozmaitych aut terenowych czy też „uterenowionych” mogli wykazać się sprawnością swoją oraz swych „czterech kółek” na terenach, przygotowanych specjalnie zarówno dla początkujących, jak i starych offroadowych wyjadaczy. Na ową różnorodność trasy pozwoliły uwarunkowania terenu gminy Burzenin, gdzie natrafić można nie tylko na leśne drogi, ale także na starorzecza, bagna itp. Zawodnicy biorący udział w imprezie walczyli o jak najlepsze czasy, pieczątki, czy też starli się po prostu dobrze bawić. Na pokonanie przeciwników  pasjonaci 4x4 mieli 24 godziny.

reklama

Wyniki rywalizacji w klasie TURYSTYK

Miejsce Numer załogi Kierowca Wyniki Czas
1. 8 Cezary Mikołajczyk 45 pkt. 7 godz.45 min.
2. 4 Maciej Kostrzewski 45 pkt. 8 godz.07 min.
3. 3 Dariusz Przygoński 45 pkt. 8 godz.35 min.

Tyle szczęścia, co ekipa Dariusza Przygońskiego nie mieli Arkadiusz Łyskawa i Marcin Frątczak. W ich pojeździe t.j. w Rockym już w czasie próby zdobycia pierwszej pieczątki odmówił posłuszeństwa alternator, przez co nie mogli oni w pełni brać udziału w rajdzie. Koniec końców panowie jadący w klasie Extreme zaliczyli 10 pieczątek i zajęli 10 miejsce.

Pełne wyniki Adventurii 4×4 znaleźć można TUTAJ.

reklama

AW
Źródło: www.parklinowylodz.pl

Podobne artykuły

Wideo: Aleksandra Wypchło zdobywa...

Wideo: Aleksandra Wypchło zdobywa Wicemistrzostwo...

16 wrz.
Wideo: Aleksandra Wypchło zdobywa...

Wideo: Aleksandra Wypchło zdobywa Wicemistrzostwo...

02-09-2019
Rozstrzygnięto konkurs na najładniejszy Pojazd...

Rozstrzygnięto konkurs na najładniejszy Pojazd...

20-07-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama