sobota 26 września 2020

Cypriana, Justyny, Łucji

reklama

Sprawdź, czy drzemie w Tobie aktor

Sprawdź, czy drzemie w Tobie aktor - Źródło: sxc.hu / Janusz Gawron
Źródło: sxc.hu / Janusz Gawron 

Podczas rozmowy z funkcjonariuszem "drogówki", w czasie egzaminu na studiach, na boisku piłkarskim – kto wie, kiedy człowiekowi pozwoli wyjść z opresji szczypta aktorstwa. Dla osób, które chciałyby nieco "podciągnąć" się w tej dziedzinie Miejski Dom Kultury w Turku ma pewną propozycję.

Właśnie teraz MDK przyjmuje zapisy na warsztaty teatralne. Mieszkańcy Turku i okolic będą mogli wziąć udział w zajęciach Acting Coach Studio, jednak osoby zainteresowane tą opcją powinny się pośpieszyć. Zgłoszenia można dokonać dzwoniąc pod nr tel. 63 280 00 20 lub 63 280 00 25 ale należy uczynić to najpóźniej do dnia 31 października.

reklama

Śmiałkami, gotowymi nieco zagłębić się w tajniki aktorstwa zajmie się Kamil Dąbrowski – aktor i coach w jednej osobie. Prowadzącego nadchodzące zajęcia można było zobaczyć m.in. na scenach teatralnych np. w spektaklu „Nicland” w reż. M. Łazarkiewicz, w debiucie dramaturgicznym Zbigniewa Hołdysa „Prawo McGoverna”,  jak i w filmowych czy telewizyjnych produkcjach. Polskich - jak „Generał Nil” czy „Galerianki” oraz zagranicznych - np. w rosyjsko-niemieckim serialu „Ja wracam”, „Szparagen In Alen” czy „Edina”. Kamil Dąbrowski to również współzałożyciel samozwańczego teatru „Niewinni Chłopcy”.

Opracował:AW
Źródło: MDK w Turku
 

Sprawdź, czy drzemie w Tobie aktor - Źródło: MDK w Turku

Podobne artykuły

Pierwszy powiatowy egzamin Polskiego Związku...

Pierwszy powiatowy egzamin Polskiego Związku...

7 wrz.
CKE podała wstępne wyniki zbiorcze egzaminów...

CKE podała wstępne wyniki zbiorcze egzaminów...

4 sierp.
Egzamin karateków na stopnie szkoleniowe kyu

Egzamin karateków na stopnie szkoleniowe kyu

22 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama