czwartek 06 sierpnia 2020

Jakuba, Sławy, Wincentego

reklama

Autobusem na cmentarz

Autobusem na cmentarz - Fot. AW
Fot. AW 

Bezpłatnym autobusem kursującym cały dzień będzie można dostać się w okolice turkowskiego cmentarza. Przewozy uruchomiły władze miasta, chcąc ułatwić turkowianom dotarcie do nekropolii oraz ograniczyć tam ruch samochodów.

Bezpłatne kursy ruszają już w środę i potrwają do piątku. Autobus zatrzymywać się będzie na następujących przystankach: Słodków Kolonia (9.10) – Obrzębin (9.12) – Muchlin (9.13) – ul. Kaliska (9.15) – Pl. Sienkiewicza (9.17) – ul. Kwiatowa (9.19) – ul. Cicha (9.20) – ul. Andersa (9.22) – os. Uniejowskie (9.23) - ul. Wyszyńskiego (9.25) – os. Górnicze (9.26) – Dworzec Autobusowy PKS (8.30) – Al. Jana Pawła II (8.32) - ul. Kączkowskiego (8.37) – ul. Kaliska (8.39) - Muchlin (8.41) – Obrzębin (8.42) – Słodków Kolonia (8.44). Kursy odbywać się będą równo co godzinę, a w nawiasach podano planowaną godzinę odjazdu pierwszego autobusu z danego przystanku.

reklama

W tym roku władze miasta w sposób szczególny apelują o skorzystanie z bezpłatnych przejazdów i zostawienie samochodu przed domem. Nie wiadomo bowiem czy uda się uruchomić tradycyjny parking przy Al. Jana Pawła II. Plany urzędników popsuła pogoda. Po ostatnich opadach teren ten jest tak podmokły, że na razie nie ma możliwości wpuszczenia tam ruchu. Jeśli jutro poprawi się pogoda i woda opadnie, na miejsce zostanie wysłana równiarka i parking będzie do dyspozycji kierowców.

Ł. Maciejewski

Podobne artykuły

Przerwy w dostawie wody dla wielu ulic....

Przerwy w dostawie wody dla wielu ulic. Komunikat PGKiM

14 st.
Nowy chodnik wzdłuż bloku przy ul. Wyszyńskiego

Nowy chodnik wzdłuż bloku przy ul. Wyszyńskiego

06-11-2019
Nowe rondo w Turku na skrzyżowaniu ulic...

Nowe rondo w Turku na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego...

10-04-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama