piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

Przyjdź do muzeum, ozdób swoją choinkę

Przyjdź do muzeum, ozdób swoją choinkę - Źródło: Muzeum Rzemiosła Tkackiego w Turku
Źródło: Muzeum Rzemiosła Tkackiego w Turku 

W okresie przedświątecznym warto znaleźć czas nie tylko na męczącą gonitwę po supermarketach, ale i na zajęcia łączące przyjemne z pożytecznym. Niewątpliwe taką inicjatywą są warsztaty rodzinne, które odbywać się będą w Turku w grudniowe weekendy.

Teoretycznie łatwo jest zadbać o wygląd swojego świątecznego drzewka – każdy może przecież odwiedzić jeden z jakże licznych w naszym mieście marketów i zaopatrzyć się w rozmaite cudeńka, świecidełka i lampki, rzecz jasna z napisem "made in china". Dla tych, którzy nie boją się jednak nieco wysilić i zademonstrować swoje plastyczne zdolności, propozycję ma Muzeum Rzemiosła Tkackiego w Turku. W murach tejże placówki trwać będą warsztaty rodzinne, w których śmiało mogą wziąć udział młodzi turkowianie oraz ich rodzice, babcie i dziadkowie. Wystarczy wykazać się odrobiną chęci do pracy oraz zaopatrzyć się np. w szydełko i nici.

reklama

Warsztaty rodzinne pod hasłem "Mamo, tato, babciu... zróbmy ozdobę na choinkę" trwać będą w dniach 1-2.XII, 8-9.XII i 15-16.XII. We wskazane soboty i niedziele rozmaite aniołki czy też śnieżynki będzie można wykonać w godz. od 10:00 do 14:00.

AW
 

Podobne artykuły

Wakacyjne spotkanie z ceramiką w Muzeum

Wakacyjne spotkanie z ceramiką w Muzeum

28 lip.
Muzeum Miasta Turku zaprasza serdecznie na...

Muzeum Miasta Turku zaprasza serdecznie na wakacyjne...

30 czerw.
Warsztaty najnowocześniejszego cukiernictwa w ZST

Warsztaty najnowocześniejszego cukiernictwa w ZST

9 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama