piątek 24 września 2021

Dory, Gerarda, Maryny

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Co młodzież wie o pożarnictwie?

Co młodzież wie o pożarnictwie?
 

2 lutego 2013 roku w siedzibie OSP w Turku odbyły się XIII Miejskie Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W etapie miejskim udział wzięło około 25 uczniów turkowskich szkół w trzech kategoriach wiekowych.

Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Turku reprezentowało pięcioro uczniów: Edyta Kulisa, Sylwia Nutheer Mustafa i Mateusz Pieśkiewicz z klasy 3c oraz Inez Mruk i Oliwia Marciniak z klasy 3d.
Bezkonkurencyjny w swojej grupie wiekowej okazał się Mateusz Pieśkiewicz, który rozwiązał trudny test z wiedzy pożarniczej nie popełniając żadnego błędu i zajmując pierwsze miejsce.

reklama

16 marca 2013 Mateusz będzie reprezentował Gimnazjum nr 2 oraz nasze miasto w eliminacjach powiatowych, które odbędą się w tym roku w Kawęczynie. Mateuszowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opracował: Emil Piekarczyk

Podobne artykuły

80. rocznica utworzenia przez Niemców Getta...

80. rocznica utworzenia przez Niemców Getta Czachulec

22 wrz.
Dożynki w Kawęczynie zwieńczyły

Dożynki w Kawęczynie zwieńczyły "Święto Plonów"...

5 wrz.
W niedzielę cały powiat bawi się na dożynkach w...

W niedzielę cały powiat bawi się na dożynkach w...

3 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama