wtorek 27 września 2022

Damiana, Mirabeli, Wincentego

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Nowe zajęcia w Przystani

Nowe zajęcia w Przystani
 

Stowarzyszenie Przystań zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w bezpłatnych zajęciach i warsztatach organizowanych w ramach dwóch projektów Młodzieżowego Klubu Kultury: „Akademia CoolTur” i „Przystań chroni dzieci i młodzież”.

„Akademia CoolTur” to przede wszystkich zajęcia: plastyczne dla przedszkolaków, teatralne dla młodzieży i dorosłych, taneczne dla młodzieży gimnazjalnej  i ponadgimnazjalnej, pomoc w nauce (angielski, niemiecki, matematyka).

reklama

„Przystań chroni dzieci i młodzież” to projekt, który obejmuję szkółkę beatbox dla dzieci i młodzieży oraz zajęcia z pedagogiem pn.”Poznaj siebie i innych” (zapisy i informacje Aldona Wojtczak tel. 698 663 064).

Treści programowe zajęć z pedagogiem skupione będą wokół bloków tematycznych: poznaj siebie i innych - integracja, akceptacja, mocne i słabe strony, pewność siebie, nieśmiałość, radzenie sobie w trudnych sytuacjach, skuteczna komunikacja, emocje i uczucia - rozpoznawanie i nazywanie przeżywanych uczuć, konstruktywne wyrażanie i odreagowanie emocji, moi najbliżsi – rodzina, przyjaciele, radzenie sobie ze stresem, profilaktyka uzależnień.

Zapisy oraz bliższe informacje pod nr tel. 602 396 399 - Maria Kur Sulkowska lub w Klubie Tęcza ul. Spółdzielców4, Turek od dnia 11.02.2013 w godz. od 16.00 do 20.00.

Projekty współfinansowane są przez Gminę Miejską w Turku.

reklama

Podobne artykuły

Przedszkolaki lubią śpiewać i malować, czyli...

Przedszkolaki lubią śpiewać i malować, czyli 18....

14 maj.
Konkurs na

Konkurs na "Najładniej Oświetlony Balkon"...

19-01-2018
Brawo S.M.

Brawo S.M. "Tęcza"

29-08-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama