Powrót komediowych wieczorów w Przystani. Już w piątek Stand-up!

czwartek 16 września 2021

Jagienki, Kamili, Korneliusza

17°C zechmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Zobacz „Co w stawie i trawie rechocze”

Zobacz „Co w stawie i trawie rechocze”
 

Tuż po egzotycznej wystawie „Śladami Stasia i Nel”, Muzeum Rzemiosła Tkackiego w Turku zaprasza zwiedzających na lokalne, choć niemniej egzotyczne, wystawy turkowskich pasjonatów. W miniony piątek, w murach naszego muzeum otworzono wystawę „Co w stawie i trawie rechocze”.

Na wystawie zobaczyć można uwiecznione na fotografiach żaby i ropuchy najróżniejszych gatunków, które spotkać można w turkowskich lasach, a także ujęcia z „Bezpiecznej Rany” - akcji polegającej na przenoszeniu płazów w okresie godowym do zbiornika wodnego. Zdjęcia autorstwa Danuty Lewandowskiej, do tej pory, można było oglądać jedynie w sali edukacyjnej Nadleśnictwa.

reklama

Dla młodszych dzieci z kolei zorganizowano pokaz filmu oraz zabawy plastyczne. Oczywiście wszystko z żabą w roli głównej. Najmłodsi mogli również posłuchać wierszy o płazach, czytanych przez samą panią Danutę. 

23 lutego o godz. 18.00 natomiast otwarta zostanie wystawa, będąca gratką dla wszystkich miłośników Indian i kultury indiańskiej, której towarzyszyć będzie występ zespołu „Ranores” i tancerzy POW WOW.

Podobne artykuły

"Magiczny Lechistan" zawitał do Turku

z wczoraj
Magiczny Lechistan - nowa wystawa w Muzeum

Magiczny Lechistan - nowa wystawa w Muzeum

3 wrz.

"Kadr na Powiat Turecki" - prezentacja konkursowych...

18 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama