środa 19 luty 2020

Bettiny, Konrada, Mirosława

reklama

Zdjęli z wokandy rozprawę ws. Orlika

Zdjęli z wokandy rozprawę ws. Orlika - Źródło: sxc.hu / Jason Morrison
Źródło: sxc.hu / Jason Morrison 

Teoretycznie powstanie kompleksu Moje Boisko „Orlik 2012” we Władysławie miało być powodem do radości dla lokalnej społeczności, tymczasem dla kilku osób stało się źródłem poważnych kłopotów. Także teoretycznie w dniach 20-21 lutego w Sądzie Rejonowym w Turku miało rozpocząć się postępowanie w tej sprawie, jednak do tego nie doszło.

O przyczyny zdjęcia sprawy z wokandy zapytaliśmy rzecznika Sądu Okręgowego w Koninie, a zarazem Sądu Rejonowego w Turku - Roberta Rafała Kwiecińskiego. Jak udało dowiedzieć się naszej redakcji, do rozprawy nie doszło, gdyż nie mógł w niej uczestniczyć jeden z oskarżonych. Osobą, która przedłożyła stosowne zaświadczenie lekarskie, jest Krzysztof Z.

reklama

Jak pamiętają nasi Czytelnicy, zdaniem Prokuratury Okręgowej w Koninie realizacja inwestycji, jaką była budowa kompleksu Moje Boisko „Orlik” 2012 we Władysławowie, naraziła tę gminę na straty w wysokości ok. 309 tys. zł. W związku z tym prokuratura  postawiła zarzuty trzem osobom – inspektorowi nadzoru, kierownikowi budowy oraz włodarzowi wspomnianego samorządu.

AW

Podobne artykuły

Dobra: Prokuratura wszczyna śledztwo w sprawie...

Dobra: Prokuratura wszczyna śledztwo w sprawie rzeźni

4 st.
Wideo: Prokuratura: 9-letni Adaś został zabity...

Wideo: Prokuratura: 9-letni Adaś został zabity...

1 st.
Tragedia na Osiedlu Wyzwolenia. Nie żyje...

Tragedia na Osiedlu Wyzwolenia. Nie żyje 9-latek....

31-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama