wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

Kopciuszek powróci i zatańczy na "Plamie"

Kopciuszek powróci i zatańczy na
 

W środę - już po raz XIV - młodzi mieszkańcy Turku i okolic skonfrontują swoje umiejętności teatralne. Wszystko z sprawą kolejnej edycji Festiwalu Szkolnego „Plama”.

W trakcie imprezy wystąpią zarówno kilkuletni uczniowie szkół podstawowych, gimnazjaliści, jak i młodzież reprezentująca lokalne szkoły ponadgimnazjalne. Wydarzenie, które w dniu 20 marca rozpocznie się o godz. 11:00, gościć będą mury Miejskiego Domu Kultury w Turku. Widzowie scenicznych zmagań o Nagrodę Burmistrza Miasta Turku obejrzą nie tylko 10 artystycznych prezentacji – wśród których znajdzie się np. "Roztańczona historia Kopciuszka", która spotkała się z dużym zainteresowaniem naszych Czytelników – ale także będą świadkami rozstrzygnięcia konkursu na najpiękniejszą Marzannę.

reklama

Na XIV Festiwal Szkolny „Plama” zaprasza  Miejski Dom Kultury w Turku.

AW

Kopciuszek powróci i zatańczy na

Podobne artykuły

Zapisz dziecko na ekologiczną przygodę

Zapisz dziecko na ekologiczną przygodę

4 wrz.
Teatr przed Biblioteką

Teatr przed Biblioteką

18 sierp.
Teatralna przygoda w bibliotece

Teatralna przygoda w bibliotece

5 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama