piątek 23 sierpnia 2019

Apolinarego, Miły, Róży

reklama

Kolejna drogowa inwestycja

Kolejna drogowa inwestycja - Źródło: sxc.hu / Herman Brinkman
Źródło: sxc.hu / Herman Brinkman 

Już niebawem kolejni mieszkańcy Turku będą mogli cieszyć się z faktu użytkowania porządnie wykonanego szlaku komunikacyjnego. Właśnie teraz trwa – ogłoszony przez Wydział Inwestycji Urzędu Miejskiego w Turku – przetarg na budowę ulicy braci Pietrzaków.

Co oznacza ta nazwa działania? Prace obejmą swym zasięgiem odcinek o długości ok. 110 metrów. Położne tam ma zostać 1140,50m2 nawierzchni jezdni z kostki brukowej betonowej koloru czerwonego. Pojawi się tam również oświetlenie uliczne w formie  4 latarni. Plan prac zakłada także wykonanie kanałów z rur PVC, drenażu z rur PVC lub PP w otulinie z włókna kokosowego, budowę 2 sztuk studni kanalizacyjnych betonowych, 3 wpustów ulicznych krawężnikowych betonowych itd. Na „głowie” wykonawcy zamówienia znajdą się również kwestie związane z zielenią drogową.

Jak informuje UM w Turku, otwarcie ofert dotyczących realizacji wskazanych prac nastąpi w dniu 6 maja. Kryterium oceny ofert będzie w 100% ich cena.

AW
Źródło: bip.miastoturek.pl

Podobne artykuły

Wideo: Otwarcie najnowocześniej w regionie...

Wideo: Otwarcie najnowocześniej w regionie pracowni...

20 maj.
Wideo: Otwarcie wyremontowanego Oddziału...

Wideo: Otwarcie wyremontowanego Oddziału Ortopedii w...

07-09-2018
Szpital: Wyremontowany Oddział Ortopedii i...

Szpital: Wyremontowany Oddział Ortopedii i...

07-09-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama