PRZEPRASZAMY - OSP Janiszew

poniedziałek 16 września 2019

Jagienki, Kamili, Korneliusza

reklama
Wzorek

Orłoś pokaże Turek już w niedzielę

Orłoś pokaże Turek już w niedzielę
 

W dniu 28 kwietnia, konsumując tradycyjny niedzielny rosół, warto włączyć telewizor. Wtedy to w TVP 1 zaprezentowany zostanie odcinek programu „Nie ma jak Polska”, poświęcony naszemu miastu.

Jak pamiętają nasi Czytelnicy, niedawno podczas swojej podróży po Polsce do Turku zawitał Maciej Orłoś, w związku z realizacją kolejnego sezonu turystyczno-krajoznawczego programu „Nie ma jak Polska”. Główne skrzypce grają nim Anna Karna i właśnie Maciej Orłoś, którzy prezentują ciekawe miejscowości i regiony naszego kraju. Prezenterzy poruszają się dwiema różnymi trasami pokazując atrakcje, które się na nich znajdują. Z kolei widzowie głosując wybierają, który ze szlaków był ciekawszy. Sławny dziennikarz zatrzymał się w turkowskim muzeum oraz kościele NSPJ w poszukiwaniu klimatu Mehoffera.

reklama

Odcinek poświęcony Turkowi zostanie wyemitowany 28 kwietnia o godz. 12.45 w TVP 1. Na turkowską trasę Macieja Orłosia będzie można głosować na stronie www.tvp.pl/wiedza/przyroda/nie-ma-jak-polska.

AW i MD
Fot. Muzeum im. J. Mehoffera w Turku 

 

Podobne artykuły

Atak na księdza w kancelarii parafii...

Atak na księdza w kancelarii parafii Najświętszego...

31 lip.
Ekstremalna Droga Krzyżowa po raz drugi. Do...

Ekstremalna Droga Krzyżowa po raz drugi. Do wyboru...

27 mrz.
Przebudowa nadajnika na wieży kościoła pw. NSPJ...

Przebudowa nadajnika na wieży kościoła pw. NSPJ w Turku

7 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama