sobota 04 kwietnia 2020

Benedykta, Izodory, Wacławy

reklama

Orłoś pokaże Turek już w niedzielę

Orłoś pokaże Turek już w niedzielę
 

W dniu 28 kwietnia, konsumując tradycyjny niedzielny rosół, warto włączyć telewizor. Wtedy to w TVP 1 zaprezentowany zostanie odcinek programu „Nie ma jak Polska”, poświęcony naszemu miastu.

Jak pamiętają nasi Czytelnicy, niedawno podczas swojej podróży po Polsce do Turku zawitał Maciej Orłoś, w związku z realizacją kolejnego sezonu turystyczno-krajoznawczego programu „Nie ma jak Polska”. Główne skrzypce grają nim Anna Karna i właśnie Maciej Orłoś, którzy prezentują ciekawe miejscowości i regiony naszego kraju. Prezenterzy poruszają się dwiema różnymi trasami pokazując atrakcje, które się na nich znajdują. Z kolei widzowie głosując wybierają, który ze szlaków był ciekawszy. Sławny dziennikarz zatrzymał się w turkowskim muzeum oraz kościele NSPJ w poszukiwaniu klimatu Mehoffera.

reklama

Odcinek poświęcony Turkowi zostanie wyemitowany 28 kwietnia o godz. 12.45 w TVP 1. Na turkowską trasę Macieja Orłosia będzie można głosować na stronie www.tvp.pl/wiedza/przyroda/nie-ma-jak-polska.

AW i MD
Fot. Muzeum im. J. Mehoffera w Turku 

 

Podobne artykuły

Parafia NSPJ w Turku informuje o dyspensie od...

Parafia NSPJ w Turku informuje o dyspensie od...

13 mrz.
Atak na księdza w kancelarii parafii...

Atak na księdza w kancelarii parafii Najświętszego...

31-07-2019
Ekstremalna Droga Krzyżowa po raz drugi. Do...

Ekstremalna Droga Krzyżowa po raz drugi. Do wyboru...

27-03-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama