czwartek 23 września 2021

Bogusława, Liwiusza, Tekli

16°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Kto zdobył bilet na TSA?

Kto zdobył bilet na TSA? - Foto: R. Nowakowski‹
Foto: R. Nowakowski‹ 

Już jutro, w ostatnim dniu kwietnia nastąpi inauguracja działalności Pubu 21 w nowym, większym i bardziej przyjaznym dla tego typu imprez miejscu. Dla osób, które w przededniu długiego weekendu chciały udać się na wyjątkowy koncert prekursorów heavy metalu w Polsce mieliśmy pewną propozycję.

TSA zagra w nowym „21” przy ul. Kaliskiej ("Cech Rzemiosł") o godzinie 19:00. Tym razem mieliśmy dla Państwa jedną, pojedynczą wejściówkę na to wydarzenie. Bilet można było zdobyć odpowiadając na pytanie: W którym roku powstał zespół TSA? Chodziło oczywiście o rok 1979. Podczas losowania szczęście uśmiechnęło się do Zbigniewa Staciwińskiego.

W ciągu długiego weekendu miłośnicy dobrej zabawy koniecznie powinni odwiedzić nową siedzibę Pubu 21. W dniu 30 kwietnia odbędzie się tam koncert TSA i afterparty z The Jet-Sons, od 1 do 3 maja trwać będzie impreza Retro Night, a w sobotę 4 maja w lokalu wystąpi Grzmiąca Półlitrówka.

reklama

Opracował: AW
Foto: R. Nowakowski‹ 

Kto zdobył bilet na TSA?

Podobne artykuły

Pierwszy weekend wakacji a już jest w czym...

Pierwszy weekend wakacji a już jest w czym wybierać!...

25 czerw.
Poprowadź własną drużynę harcerską. Hufiec ZHP...

Poprowadź własną drużynę harcerską. Hufiec ZHP w...

19 kw.
Poprowadź własną drużynę harcerską,. Hufiec ZHP...

Poprowadź własną drużynę harcerską,. Hufiec ZHP...

19-08-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama