niedziela 20 września 2020

Eustachego, Faustyny, Renaty

reklama

Kto zdobył bilet na TSA?

Kto zdobył bilet na TSA? - Foto: R. Nowakowski‹
Foto: R. Nowakowski‹ 

Już jutro, w ostatnim dniu kwietnia nastąpi inauguracja działalności Pubu 21 w nowym, większym i bardziej przyjaznym dla tego typu imprez miejscu. Dla osób, które w przededniu długiego weekendu chciały udać się na wyjątkowy koncert prekursorów heavy metalu w Polsce mieliśmy pewną propozycję.

TSA zagra w nowym „21” przy ul. Kaliskiej ("Cech Rzemiosł") o godzinie 19:00. Tym razem mieliśmy dla Państwa jedną, pojedynczą wejściówkę na to wydarzenie. Bilet można było zdobyć odpowiadając na pytanie: W którym roku powstał zespół TSA? Chodziło oczywiście o rok 1979. Podczas losowania szczęście uśmiechnęło się do Zbigniewa Staciwińskiego.

W ciągu długiego weekendu miłośnicy dobrej zabawy koniecznie powinni odwiedzić nową siedzibę Pubu 21. W dniu 30 kwietnia odbędzie się tam koncert TSA i afterparty z The Jet-Sons, od 1 do 3 maja trwać będzie impreza Retro Night, a w sobotę 4 maja w lokalu wystąpi Grzmiąca Półlitrówka.

reklama

Opracował: AW
Foto: R. Nowakowski‹ 

Kto zdobył bilet na TSA?

Podobne artykuły

Poprowadź własną drużynę harcerską,. Hufiec ZHP...

Poprowadź własną drużynę harcerską,. Hufiec ZHP...

19 sierp.
Kurs rysunku architektonicznego w Bibliotece...

Kurs rysunku architektonicznego w Bibliotece Powiatowej

08-10-2019
Nie masz pomysłu na ostatni weekend wakacji?...

Nie masz pomysłu na ostatni weekend wakacji? Zobacz,...

29-08-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama