sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

15°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Ruszamy Turek! Wyjdź na rajd nordic walking

Ruszamy Turek! Wyjdź na rajd nordic walking - Foto: Krzysztof Kozerski / sxc.hu
Foto: Krzysztof Kozerski / sxc.hu 

Na dobre wróciła do nas dobra pogoda, ciepło i słońce, a wraz z nimi chęci, by wyjść z domu i zadbać o kondycję. Doskonałą okazję ku temu oferuje nam akcja Lokalnego Porozumienia Samorządowego pod hasłem „Ruszamy Turek!”.

Jeśli dobra pogoda się utrzyma, w niedzielę 12 maja o godz. 15.00 z parkingu po lewej stronie lasu na Zdrojkach ruszy przemarsz fanów nordic walking, którzy idąc czerwonym szlakiem turystycznym będą mogli pod okiem instruktorów podszkolić swoje umiejętności i poznać prawidłową technikę chodu. Spotkanie poprowadzą Marcin Derucki oraz Romualda Rynkiewicz.

reklama

Warto dodać, że w planowane jest także utworzenie sekcji dla fanów joggingu i rowerzystów, ponieważ, jak wiadomo, w grupie zawsze raźniej. Wspólne treningi mają się odbywać regularnie, by stworzyć miłą atmosferę i dawać dobry przykład ludziom, którzy być może narzekają na kilka nadprogramowych kilogramów, ale wstydzą się uprawiać wybrany sport w samotności.

To miło, że powstają inicjatywy mające na celu aktywizację naszego, nie oszukujmy się, zasiedziałego społeczeństwa, które większość wolnego czasu spędza przed monitorem komputera lub ekranem telewizora. A dbanie o kondycję to nie tylko walka o dobry wygląd, ale i zdrowie, które przecież jest najważniejsze. Wszystkich fanów spacerów „z kijkami” serdecznie zapraszamy!

Pamiętaj - niedziela 12 maja, godzina 15.00. Parking leśny na Zdrojkach Lewych. Obowiązuje strój sportowy. Przydatny będzie również własny plecak. Kije oraz ubezpieczenie we własnym zakresie. Więcej informacji pod nr tel. 787 77 74 72.

M.A.

Podobne artykuły

Trenuj za darmo! Bezpłatne zajęcia dla dzieci w...

Trenuj za darmo! Bezpłatne zajęcia dla dzieci w...

3 sierp.
Podwyżka za ciepło? 16 procent czy obniżony VAT?

Podwyżka za ciepło? 16 procent czy obniżony VAT?

4 st.
Ogrzewanie domu tańsze i efektywniejsze? To...

Ogrzewanie domu tańsze i efektywniejsze? To możliwe!

16-01-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama