sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Jak wychowywać czytając książki?

Jak wychowywać czytając książki? - Źródło: sxc.hu / Ned Horton
Źródło: sxc.hu / Ned Horton 

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Włodzimierza Pietrzaka w Turku serdecznie zaprasza rodziców i opiekunów dzieci na wykład „Wychowanie przez czytanie”, który poprowadzi Marzanna Kuszyńska z Fundacji „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”.

Tematyka wykładu, jak najbardziej aktualna w dobie ery komputerów i mediów, dotyczy niezwykle istotnej czynności, jaką jest głośne czytanie dzieciom. Uczestnicy spotkania dowiedzą się m. in. o wpływie głośnego czytania na rozwój psychiczny, intelektualny i społeczny dziecka, o tym, że zaspokaja ono wszystkie potrzeby emocjonalne dziecka oraz stanowi jedną z najskuteczniejszych strategii wychowawczych, a co najważniejsze sprawia dziecku radość, nie wymaga od dorosłego szczególnych zdolności i nic nie kosztuje.

reklama

Spotkanie odbędzie się dnia 16 maja 2013 r. o godzinie 1700 w sali konferencyjnej MiPBP, ul. Dworcowa 5. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Jak wychowywać czytając książki?

Podobne artykuły

Wideo: O badaniach nad architekturą powojennego...

Wideo: O badaniach nad architekturą powojennego...

7 mrz.
Rusza rekrutacja na nowy rok akademicki...

Rusza rekrutacja na nowy rok akademicki Turkowskiego...

20-08-2019
Światowy Dzień Higieny Rąk

Światowy Dzień Higieny Rąk

09-05-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama