piątek 21 luty 2020

Eleonory, Lenki, Kiejstuta

reklama

Panie zgłębiły tajniki mowy ciała

Panie zgłębiły tajniki mowy ciała
 

Czy możemy zakomunikować coś drugiej osobie nawet wtedy, gdy nie otwieramy ust? Oczywiście. Przekonały się o tym uczestniczki ubiegłotygodniowego spotkania Strefy Rozwoju Kobiety.

Zajęcia w ramach Strefy Rozwoju Kobiety trwają od września 2012 r. do czerwca 2013 r. Tym razem z turkowiankami spotkała się doskonale obeznana z tematyką komunikacji niewerbalnej Bożena Matynia – dyrektor sieci sprzedaży w marketingu sieciowym, której codzienna praca opiera się na budowaniu relacji z ludźmi. Prowadząca wskazała kobietom, jak można wykorzystać mowę ciała zarówno podczas spotkań oficjalnych, jak i czysto towarzyskich. Rzecz jasna nie skończyło się jedynie na "wałkowaniu" teorii, gdyż panie wzięły również udział w odpowiednich ćwiczeniach. W ich trakcie mogły przekonać się, jak ciało reaguje na pewne sytuacje, jakie komunikaty przekazywane są za pomocą postawy i gestów itd.

reklama

Więcej informacji o Strefie Rozwoju Kobiety można znaleźć na stronie www.strefa.turek.net.pl. Dzięki temu przedsięwzięciu zainteresowane panie do tej pory miały już szansę skorzystać ze specjalistycznej wiedzy dietetyka medycznego i instruktora sportu, poznały założenia marszu nordyckiego i efektywnej komunikacji, spotkały się z Kamilą Frątczak itd. Strefę Rozwoju Kobiety wspiera patronatem medialnym portal Turek.net.pl.

AW
Fot. M. Derucki

Podobne artykuły

Radni Gminy Władysławów za ograniczeniem...

Radni Gminy Władysławów za ograniczeniem sprzedaży...

15 lt.
Ćwiczenia zgrywające OSP Turek i OSP Cisew

Ćwiczenia zgrywające OSP Turek i OSP Cisew

23-09-2019
Ćwiczenia z zakresu zaopatrzenia wodnego

Ćwiczenia z zakresu zaopatrzenia wodnego

13-05-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama