wtorek 27 września 2022

Damiana, Mirabeli, Wincentego

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Panie zgłębiły tajniki mowy ciała

Panie zgłębiły tajniki mowy ciała
 

Czy możemy zakomunikować coś drugiej osobie nawet wtedy, gdy nie otwieramy ust? Oczywiście. Przekonały się o tym uczestniczki ubiegłotygodniowego spotkania Strefy Rozwoju Kobiety.

Zajęcia w ramach Strefy Rozwoju Kobiety trwają od września 2012 r. do czerwca 2013 r. Tym razem z turkowiankami spotkała się doskonale obeznana z tematyką komunikacji niewerbalnej Bożena Matynia – dyrektor sieci sprzedaży w marketingu sieciowym, której codzienna praca opiera się na budowaniu relacji z ludźmi. Prowadząca wskazała kobietom, jak można wykorzystać mowę ciała zarówno podczas spotkań oficjalnych, jak i czysto towarzyskich. Rzecz jasna nie skończyło się jedynie na "wałkowaniu" teorii, gdyż panie wzięły również udział w odpowiednich ćwiczeniach. W ich trakcie mogły przekonać się, jak ciało reaguje na pewne sytuacje, jakie komunikaty przekazywane są za pomocą postawy i gestów itd.

reklama

Więcej informacji o Strefie Rozwoju Kobiety można znaleźć na stronie www.strefa.turek.net.pl. Dzięki temu przedsięwzięciu zainteresowane panie do tej pory miały już szansę skorzystać ze specjalistycznej wiedzy dietetyka medycznego i instruktora sportu, poznały założenia marszu nordyckiego i efektywnej komunikacji, spotkały się z Kamilą Frątczak itd. Strefę Rozwoju Kobiety wspiera patronatem medialnym portal Turek.net.pl.

AW
Fot. M. Derucki

2
3

Podobne artykuły

Ćwiczenia na barki - jaki zestaw ćwiczeń warto...

Ćwiczenia na barki - jaki zestaw ćwiczeń warto...

7 lip.
Bezpieczne lodowiska - ćwiczenia strażaków

Bezpieczne lodowiska - ćwiczenia strażaków

17 st.
Strażacy z Państwowej Straży Pożarnej szkolili...

Strażacy z Państwowej Straży Pożarnej szkolili...

02-12-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama