wtorek 22 września 2020

Maury, Milany, Tomasza

reklama

Panie zgłębiły tajniki mowy ciała

Panie zgłębiły tajniki mowy ciała
 

Czy możemy zakomunikować coś drugiej osobie nawet wtedy, gdy nie otwieramy ust? Oczywiście. Przekonały się o tym uczestniczki ubiegłotygodniowego spotkania Strefy Rozwoju Kobiety.

Zajęcia w ramach Strefy Rozwoju Kobiety trwają od września 2012 r. do czerwca 2013 r. Tym razem z turkowiankami spotkała się doskonale obeznana z tematyką komunikacji niewerbalnej Bożena Matynia – dyrektor sieci sprzedaży w marketingu sieciowym, której codzienna praca opiera się na budowaniu relacji z ludźmi. Prowadząca wskazała kobietom, jak można wykorzystać mowę ciała zarówno podczas spotkań oficjalnych, jak i czysto towarzyskich. Rzecz jasna nie skończyło się jedynie na "wałkowaniu" teorii, gdyż panie wzięły również udział w odpowiednich ćwiczeniach. W ich trakcie mogły przekonać się, jak ciało reaguje na pewne sytuacje, jakie komunikaty przekazywane są za pomocą postawy i gestów itd.

reklama

Więcej informacji o Strefie Rozwoju Kobiety można znaleźć na stronie www.strefa.turek.net.pl. Dzięki temu przedsięwzięciu zainteresowane panie do tej pory miały już szansę skorzystać ze specjalistycznej wiedzy dietetyka medycznego i instruktora sportu, poznały założenia marszu nordyckiego i efektywnej komunikacji, spotkały się z Kamilą Frątczak itd. Strefę Rozwoju Kobiety wspiera patronatem medialnym portal Turek.net.pl.

AW
Fot. M. Derucki

Podobne artykuły

Ćwiczenia plutonu ratowniczego w Mirandzie

Ćwiczenia plutonu ratowniczego w Mirandzie

z dzisiaj
Ćwiczenia strażaków we współpracy z...

Ćwiczenia strażaków we współpracy z Nadleśnictwem Turek

10 czerw.
Jaki sprzęt do ćwiczeń w domu? Niezbędne...

Jaki sprzęt do ćwiczeń w domu? Niezbędne wyposażenie...

5 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama