czwartek 23 września 2021

Bogusława, Liwiusza, Tekli

17°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Bawili się na festynie u Smerfików

Bawili się na festynie u Smerfików
 

Z grzeczniutkim ukłonem z uśmiechem radości, Witamy serdecznie zebranych tu gości!!!” – Tymi oto słowami 29 maja 2013 roku P. Dyrektor  powitała rodziców na pierwszym rodzinnym Festynie w Niepublicznym Przedszkolu Smerfiki. Festyn odbył się z okazji Dnia Mamy, Dnia Ojca oraz Międzynarodowego Dnia Dziecka.

Dzieci pod kierunkiem nauczycieli  przygotowały piosenki, wierszyki i taniec Rock and roll dla swoich rodziców. Po części artystycznej dzieci wręczyły rodzicom: flakonik z kwiatami dla mamy, laurka i ramka ze zdjęciem dla taty  wszystko własnoręcznie wykonane. Wszystkie dzieci otrzymały również prezenty od dyrekcji placówki. Następnie odbył się rodzinny piknik, grill oraz słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników.

reklama

Dodatkową atrakcją dla dzieci było wesołe miasteczko, które zamówiła i zafundowała dyrekcja by zagościło w Niepublicznym Przedszkolu Smerfiki. Zarówno dzieci jak i rodzice, a także personel miały wielką radość, i zgodnie z piosenką którą śpiewały …” Każdy Smerf nie cierpi nudy woli śmiech!!”, uśmiechały się i ani chwilki nie nudziły. Przedstawiamy fotorelacje z naszego Festynu. 

materiał prasowy Niepublicznego Przedszkola Smerfiki

Podobne artykuły

Black Friday 2020 - okazje, których nie możesz...

Black Friday 2020 - okazje, których nie możesz...

23-11-2020
Elektronika na święta? 3 ciekawe prezenty dla...

Elektronika na święta? 3 ciekawe prezenty dla siebie

19-11-2020
Wieczór z poezją oraz wręczenie nagród literackich

Wieczór z poezją oraz wręczenie nagród literackich

08-11-2015

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama