wtorek 27 lipca 2021

Aureliusza, Natalii, Rudolfa

17°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Turkowianie na kongresie PiS

Turkowianie na kongresie PiS
 

Ryszard Bartosik Przewodniczący PiS w Turku (delegat) i Dariusz Kałużny (gość kongresu) reprezentowali powiat turecki na IV Kongresie Prawa i Sprawiedliwości, który odbywał się 29 i 30 czerwca w Sosnowcu. Kongres wybrał prezesa partii.

W tajnym głosowaniu delegaci powierzyli tę funkcję Jarosławowi Kaczyńskiemu. Kongres wybrał także członków Rady Politycznej, Krajowej Komisji Rewizyjnej, Koleżeńskiego Sądu Dyscyplinarnego oraz dokonał zmian w statucie partii.

reklama

Bardzo ważnym elementem IV Kongresu PiS była dyskusja programowa. W trakcie Kongresu odbyło się 13 paneli dyskusyjnych, między innymi o pracy, rodzinie, systemie emerytalnym, podatkach, służbie zdrowia, rolnictwie, bezpieczeństwie obywateli, polityce zagranicznej, edukacji i kulturze, młodzieży.

Gościem Kongresu Prawa i Sprawiedliwości szef Solidarności Piotr Duda.

materiał prasowy

Turkowianie na kongresie PiS

Podobne artykuły

Powiat Turecki z

Powiat Turecki z "Bezpiecznymi Gospodarstwami Rolnymi"

7 lip.
Absolutorium i wotum zaufania dla Zarządu...

Absolutorium i wotum zaufania dla Zarządu Powiatu...

1 lip.
Listy do redakcji: Więcej pytań o stan...

Listy do redakcji: Więcej pytań o stan szpitala, niż...

13 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama