niedziela 01 sierpnia 2021

Jarosława, Justyny, Nadziei

18°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

W weekend będzie się działo!

W weekend będzie się działo!
 

Wszystkim, którzy nie mają jeszcze planów na jeden z ostatnich wakacyjnych weekendów, przedstawiamy zestawienie nadchodzących imprez. Na nudę nie możemy narzekać, ponieważ w okolicy będzie się działo.

16 sierpnia, Pub 21

reklama

Wszyscy fani beatboxu oraz Festivalu SCABB będą mogli wziąć udział w Beatbox Battle, która odbędzie się w Pubie 21 od godz. 18.00. Wykonawcy będą walczyli w kategoriach Młody Talent oraz Open.

17 sierpnia, Pub 21

Po zmaganiach beatboxowych przyszedł czas na pokaz umiejętności młodych producentów muzycznych i Dj-ów, którzy szkolili swoje umiejętności pod okiem Dj Czarnego/Tasa. O godz. 18.00 ruszy Beat Battle, na którą wszystkich serdecznie zapraszamy!

reklama

18 sierpnia, sala OSP w Turku

O godz. 19.00 rozpocznie się wielki spektakl będący zwieńczeniem Festivalu SCABB 2013. W sali OSP przy ul. 3 Maja młodzi tancerze, aktorzy oraz muzycy pokażą efekty swojej pracy podczas sztuki „Pasja jest życiem, życie jest pasją”. O godz. 21.00 na dziedzińcu Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera odbędzie się koncert finałowy. Jest to wydarzenie, którego nie można przegapić!

17 sierpnia, Słodków

Od godz. 9.00 na boisku w Słodkowie ruszy walka o puchar II Powiatowego Turnieju Beach Soccera. Przypomnijmy, iż w ubiegłym roku zwyciężył team Retro Bibianna. Kto w tym roku sięgnie po puchar? Najlepiej przekonać się o tym osobiście!

17-18 sierpnia, zbiornik Przykona

Fani cięższych brzmień będą mogli wziąć udział w Rockowym Bulwarze Zachodzącego Słońca. Podczas sobotniej części imprezy wystąpią takie gwiazdy jak Farben Lehre, Raggafaya, Molly Malone's oraz mniejsze grupy biorące udział w przeglądzie kapel rockowych. Podczas niedzielnego After Party dowiemy się, która z nich zdobyła największe uznanie, a także usłyszymy The Washing Machine.

17 sierpnia, Orlik przy Gimnazjum nr 1 ‹‹‹

‹‹Zapraszamy na finał "Pucharu Lata", który odbędzie sie na Orliku przy Gimnazjum nr 1‹‹‹‹. Mecze rozpoczna się od godz. 16.00, finał zaplanowano na godz. 18.00.‹

18 sierpnia, GOK „Wozownia” w Kolnicy

‹W parku przy Gminnym Ośrodku Kultury „Wozownia” w Kolnicy od godz. 14.00 ruszą obrzędy dożynkowe Gminy Brudzew. Na przybyłych czekać będą darmowe warsztaty rzemieślnicze pod hasłem „Staropolska Wieś” oraz występ kapeli „Pieczarki”.

18 sierpnia, Kowale Pańskie

Gmina Kawęczyn zaprasza wszystkich zainteresowanych na Gminno-Parafialne dożynki, które rozpoczną się o godz. 13.30. W programie znalazły się konkursy, w tym kulinarny w ramach Festiwalu Kuchni Wielkopolskiej, program artystyczny uczniów z Zespołu Szkół w Kowalach Pańskich oraz zabawa taneczna z Fiesta Show i gwiazdą wieczoru, Andrzejem Potępą.

18 sierpnia, Długa Wieś‹

Także Gmina Dobra w ten weekend świętuje zakończenie zbiorów. Uroczystości ruszą od godz. 15.00. Podczas imprezy wystąpią zespoły „Serenada” oraz  „Alebabki”, kabaret „Noc” z Rybnika, zespół obrzędowy „Zawadiacy”, a także zespół „Feniks”, który poprowadzi zabawę taneczną.

Mamy nadzieję, że wśród wymienionych atrakcji każdy znajdzie coś dla siebie, życząc wszystkim Czytelnikom Turek.net.pl udanego weekendu.

M.A.

Podobne artykuły

Zakończono budowę drogi Długa Wieś - Moczydła....

Zakończono budowę drogi Długa Wieś - Moczydła....

08-06-2020
Umowa podpisana. Wkrótce przebudowa drogi Dobra...

Umowa podpisana. Wkrótce przebudowa drogi Dobra -...

02-10-2019
Gm. Dobra: BMW dachowało w Długiej Wsi. Jedna...

Gm. Dobra: BMW dachowało w Długiej Wsi. Jedna osoba...

25-09-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama