czwartek 06 sierpnia 2020

Jakuba, Sławy, Wincentego

reklama

Gmina Tuliszków zaprasza na dożynki

Gmina Tuliszków zaprasza na dożynki
 

Dla mieszkańców różnych gmin naszego powiatu sierpień to przede wszystkim czas dożynek, będących uwieńczeniem kolejnego sezonu ciężkiej pracy. Udane zbiory w najbliższy weekend będzie świętowała Gmina Tuliszków-uroczystości odbędą się w Krępie już 25 sierpnia od godz. 14.45.

W programie znalazły się tradycyjne Msza Święta, obrzędy dożynkowe oraz rozbudowana część artystyczna: konkurs wieńcowy, występy lokalnych grup, Kapeli Śląskiej oraz Kabaretu Trzy Ofiary Drogi do Europy. O godz. 20.00 ruszy zabawa taneczna.

reklama

Podczas obchodów dożynek zgromadzeni uczczą także ważny jubileusz: 100-lecie OSP Krępa. Świętowanie tej ważnej rocznicy rozpocznie się o godz. 16.15.

Gmina stanęła na wysokości zadania, jeśli chodzi o przyciągnięcie uwagi i wzbudzenie zainteresowania imprezą: przy drodze do Krępy mieszkańcy zbudowali potężny traktor ze słomy, który od razu stał się miejscową atrakcją.

Tym, którzy jeszcze go nie widzieli prezentujemy fotografie. Najlepiej jednak samemu zobaczyć traktor podczas dożynek, na które serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

reklama

M.A.

Podobne artykuły

Dobra: Na dożynkach świętowało miasto, gmina i...

Dobra: Na dożynkach świętowało miasto, gmina i cały...

01-09-2019
Nie masz pomysłu na ostatni weekend wakacji?...

Nie masz pomysłu na ostatni weekend wakacji? Zobacz,...

29-08-2019
Tanecznie i smakowicie podczas Dożynek...

Tanecznie i smakowicie podczas Dożynek...

26-08-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama