czwartek 29 lipca 2021

Marty, Konstantego, Olafa

15°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »
reklama

Big Up! najlepszy na Ostróda Reggae Festiwal 2013

Big Up! najlepszy na Ostróda Reggae Festiwal 2013 - BIG UP! podczas wręczenia nagród Foto: arch. prywatne
BIG UP! podczas wręczenia nagród Foto: arch. prywatne 

Nie raz pisaliśmy już o młodych pasjonatach z powiatu tureckiego, którzy mogą być powodem do dumy dla reszty mieszkańców. Tym razem możemy poszczycić się osiągnięciami muzycznymi, jakimi pochwalić może się zespół Big Up! Grupa zajęła pierwsze miejsce podczas Reggae Contest w Ostródzie.

W skład zespołu wchodzi reprezentant naszego miasta, Konrad Smolarek (gitara rytmiczna), wcześniej związany z projektami innego lokalnego muzyka, Roberta Jaworskiego (Ich trole, Żywiołak). Razem z czwórką miłośników reggae z Koła, Gniezna, Zbąszynia i Poznania w 2011 roku stworzyli grupę Big Up!, która szybko zaskarbiła sobie sympatię fanów. Zespół intensywnie koncertuje, mając na swoim koncie sporo muzycznych osiągnięć.

reklama

Ostróda Reggae Festival jest kontynuacją przeglądu Ost-rock, organizowanego już w latach 80-tych. W swojej obecnej formie istnieje od 2001 roku, będąc jedną z najbardziej prestiżowych imprez tego typu. W tym roku festiwal odbył się w dniach 9-11 sierpnia.

Podczas imprezy na scenie zagościło wielu artystów zarówno z Polski jak i zza granicy. Decyzją jury oraz publiczności najlepszym z nich okazał się właśnie Big Up!, który wprawił wszystkich w pozytywny nastrój. Serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!

M.A.
 

Big Up! najlepszy na Ostróda Reggae Festiwal 2013 - Zespół BIG UP! Foto: arch. prywatne

Podobne artykuły

Reggae night w 21

Reggae night w 21

08-02-2014
Zobacz, czy wygrałeś bilet na koncert Bakshish...

Zobacz, czy wygrałeś bilet na koncert Bakshish i Big...

07-02-2014
KONKURS: wygraj bilet na koncert Bakshish i Big...

KONKURS: wygraj bilet na koncert Bakshish i Big Up!

03-02-2014

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama