środa 23 września 2020

Bogusława, Liwiusza, Tekli

reklama

Mehofferowskie Klimaty już za dwa tygodnie

Mehofferowskie Klimaty już za dwa tygodnie
 

Już za dwa tygodnie, w weekend 14 i 15 września po raz trzeci odbywać się będzie Festiwal Mehofferowskie Klimaty. Tym razem głównym tematem imprezy będzie moda lat 20-tych i 30-tych ubiegłego wieku, ale nie tylko.

Podobnie jak w latach ubiegłych, miejscem festiwalu niezmiennie pozostają Park Miejski im. Żerminy Składkowskiej oraz Plac Wojska Polskiego w Turku. Impreza rozpocznie się w sobotę, 14 września o godz. 16.00. W parku rozstawiona zostanie scena w wybiegiem na pokaz mody, tutaj prowadzony będzie kurs tańca i zabawa taneczna. O godz. 19.00 zaśpiewa pierwsza z gwiazd tegorocznego Festiwalu - Piotra Karpienia, finalista programu Mam Talent. O godz. 21.00 rozpocznie się koncert Joanny Kwaśnik, finalistki programu X Factor.

reklama

Kolejnego dnia występy sceniczne zainaugurują lokalni młodzi artyści, a impreza rozpocznie się o godz. 12.00. Na godz. 14.00 zaplanowany został koncert Big Bandu Miasta Turku na scenie w parku. Zaś o godz. 15.30 rozpocznie się pokaz mody, który poprowadzi Agnieszka Jastrzębska, redaktor naczelna „Gali” i reporterka TVN. Finałowym akcentem Festiwalu będzie spektakl światło i dźwięk w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Ponadto uczestnicy imprezy mogą liczyć na stałe atrakcje festiwalowe, jak gry, zabawy i animacje w parku, warsztaty witrażownictwa dla dzieci i dorosłych, kawiarenkę literacką z darmową kawą. Zachęcamy do skorzystania z usług pucybuta i do odwiedzenia stoisk na jarmarku mehofferowskim na Placu Wojska Polskiego. Będą też bicykle, tricykle, kataryniarze i gazeciarz. Podobnie jak w latach ubiegłych będzie można spróbować przejechać się na bicyklu. Przygotujemy również atelier, w którym będzie można ubrać się w strój modny w latach 20-tych i 30-tych ubiegłego wieku. Pamiętajcie, aby brać udział w konkursach i zabawach, dla wszystkich mamy niespodzianki. 

informacja prasowa

Podobne artykuły

Sukces wychowanków Specjalnego Ośrodka...

Sukces wychowanków Specjalnego Ośrodka...

12 mrz.
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Turku...

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Turku po raz...

04-12-2019
Pierwszy w regionie festiwal chleba i filmów...

Pierwszy w regionie festiwal chleba i filmów...

01-09-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama