środa 06 lipca 2022

Dominiki, Jaropełka, Łucji

20°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: "Turek wczoraj i dziś" czyli filmowa wycieczka on-line

Wideo:
 

Kolejna odsłona w ramach wystawy „Turek wczoraj i dziś” w formie on-line, realizowanej przez Muzeum Miasta Turku. Tym razem przejażdżka po Turku współczesnym i tym z przed kilkudziesięciu lat.

Zderzenie dwóch okresów z historii miasta można zobaczyć w kolejnej odsłonie wystawy „Turek wczoraj i dziś” prezentowanej w formie wirtualnej wycieczki po Turku. Zrealizowana przez Karolinę Wójtowicz i Radosława Nawrota, pracowników turkowskiego muzeum, wycieczka po ważniejszych ulicach miasta pokazuje jak zmienił się Turek na przestrzeni ostatnich 60 lat.

reklama

-Zgodnie z obietnicą powracamy do wystawy „Turek wczoraj i dziś” w wersji on-line. Tym razem, zamiast fotografii, odsłaniamy kolejny element wystawy jakim jest film „2 in 1”. Połączyliśmy materiał archiwalny „KWB Adamów” z lat 60. z jego współczesnym odpowiednikiem… aby po 60 latach znów przejechać tymi samymi ulicami naszego miasta – czytamy w opisie projektu.

Zapraszamy do oglądania

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

Miodowe warsztaty. Pszczela edukacja dzieci z...

Miodowe warsztaty. Pszczela edukacja dzieci z gminy...

21 maj.
Jedyna taka noc! Kosmiczna przygoda z gwiazdami...

Jedyna taka noc! Kosmiczna przygoda z gwiazdami w...

16 maj.
Wystawa malarstwa Roberta  Kukli w Muzeum...

Wystawa malarstwa Roberta Kukli w Muzeum Miasta Turku

31 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama