sobota 16 stycznia 2021

Mascelego, Walerii, Włodzimierza

reklama

Wideo: "Turek wczoraj i dziś" czyli filmowa wycieczka on-line

Wideo:
 

Kolejna odsłona w ramach wystawy „Turek wczoraj i dziś” w formie on-line, realizowanej przez Muzeum Miasta Turku. Tym razem przejażdżka po Turku współczesnym i tym z przed kilkudziesięciu lat.

Zderzenie dwóch okresów z historii miasta można zobaczyć w kolejnej odsłonie wystawy „Turek wczoraj i dziś” prezentowanej w formie wirtualnej wycieczki po Turku. Zrealizowana przez Karolinę Wójtowicz i Radosława Nawrota, pracowników turkowskiego muzeum, wycieczka po ważniejszych ulicach miasta pokazuje jak zmienił się Turek na przestrzeni ostatnich 60 lat.

reklama

-Zgodnie z obietnicą powracamy do wystawy „Turek wczoraj i dziś” w wersji on-line. Tym razem, zamiast fotografii, odsłaniamy kolejny element wystawy jakim jest film „2 in 1”. Połączyliśmy materiał archiwalny „KWB Adamów” z lat 60. z jego współczesnym odpowiednikiem… aby po 60 latach znów przejechać tymi samymi ulicami naszego miasta – czytamy w opisie projektu.

Zapraszamy do oglądania

Podobne artykuły

Kolejny karton do witraża wzbogacił stałą...

Kolejny karton do witraża wzbogacił stałą ekspozycję...

05-12-2020
Zobacz jak oni czytają

Zobacz jak oni czytają

03-12-2020
Wideo: Drugie miejsce w konkursie filmowym...

Wideo: Drugie miejsce w konkursie filmowym PATRIA...

01-12-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama