piątek 24 września 2021

Dory, Gerarda, Maryny

16°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: "Turek wczoraj i dziś" czyli filmowa wycieczka on-line

Wideo:
 

Kolejna odsłona w ramach wystawy „Turek wczoraj i dziś” w formie on-line, realizowanej przez Muzeum Miasta Turku. Tym razem przejażdżka po Turku współczesnym i tym z przed kilkudziesięciu lat.

Zderzenie dwóch okresów z historii miasta można zobaczyć w kolejnej odsłonie wystawy „Turek wczoraj i dziś” prezentowanej w formie wirtualnej wycieczki po Turku. Zrealizowana przez Karolinę Wójtowicz i Radosława Nawrota, pracowników turkowskiego muzeum, wycieczka po ważniejszych ulicach miasta pokazuje jak zmienił się Turek na przestrzeni ostatnich 60 lat.

reklama

-Zgodnie z obietnicą powracamy do wystawy „Turek wczoraj i dziś” w wersji on-line. Tym razem, zamiast fotografii, odsłaniamy kolejny element wystawy jakim jest film „2 in 1”. Połączyliśmy materiał archiwalny „KWB Adamów” z lat 60. z jego współczesnym odpowiednikiem… aby po 60 latach znów przejechać tymi samymi ulicami naszego miasta – czytamy w opisie projektu.

Zapraszamy do oglądania

Podobne artykuły

"Magiczny Lechistan" zawitał do Turku

15 wrz.
Bartosz Stachowiak ponownie dyrektorem Muzeum

Bartosz Stachowiak ponownie dyrektorem Muzeum

14 wrz.
Muzeum Miasta Turek ponownie docenione w...

Muzeum Miasta Turek ponownie docenione w wojewódzkim...

8 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama