sobota 13 lipca 2024

Danieli, Irwina, Małgorzaty

Towarzyskie (2)

Dostep do tego działu wymaga
akceptacji poniższych ustaleń.

Wszystkie 4 z wymienionych poniżej punktów muszą być zgodne z prawdą, w przeciwnym razie prosimy o nieotwieranie tej kategorii ze względu na treści tam zawarte:

1. Mam ukończone 18 lat.
2. Zdaję sobie sprawę, że kategoria, którą mam zamiar otworzyć, może zawierać zdjęcia oraz ostre sformułowania o treści erotycznej.
3. Nie przeszkadzają mi materiały erotyczne i z własnej, nieprzymuszonej woli chcę je oglądać i czytać.
4. Klikając na poniższy link, biorę na siebie wszelką odpowiedzialność i zgadzam się nie rościć żadnej odpowiedzialności wobec dostawcy.


Kliknij 'TAK' jeśli zgadzasz się na powyższe warunki i chcsz otworzyć tę kategorię lub 'NIE' jeśli nie chcesz otwierać tej kategorii.

TAK ZGADZAM SIĘ NIE ZGADZAM SIĘ

Towarzyskie (2)

Dodaj nowe ogłoszenie

Pamiętaj!

1. Nie umieszczaj w treści ogłoszenia linków  |  2. Publikuj ogłoszenie w prawidłowej kategorii  |  3. Zachowaj umiar w ilości ogłoszeń

Dodaj do 6 zdjęć do swojego ogłoszenia. Maksymalna wieklość pliku 10MB.
Kilka plików możesz dodać jednorazowo przytrzymująć klawisz CTRL podczas ich wyboru. Nadmiarowa ilość plików nie będzie prezentowana w ogłoszeniu.
lub
kliknij tylko raz

Usuń ogłoszenie samodzielnie

Po dodaniu ogłoszenia otrzymasz wygenerowany KOD PIN za pomocą którego możesz samodzielnie usunąć ogłoszenie. Podobnie gdy podasz adres e-mail otrzymasz wiadomość z KODEM PIN pozwalającym usunąć ogłoszenie samodzielnie.