sobota 25 stycznia 2020

Miłosza, Pawła, Tatiany

reklama

Pobił i zabrał auto, teraz grozi mu 10 lat odsiadki

Pobił i zabrał auto, teraz grozi mu 10 lat odsiadki
 

Wielu mieszkańców Turku słyszało o „wybryku”, do którego doszło w dniu 29 grudnia 2013r. przy ul. Legionów Polskich, gdzie doszło do bójki, a tuż po niej pewien agresor rozbił zabrane siłą auto. Sprawca tamtych wydarzeń został ustalony i aresztowany na dwa miesiące.

Gwoli przypomnienia – wspomnianego dnia sprawca podszedł do zaparkowanego pod sklepem samochodu osobowego marki Hyundai Coupe. Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy, otworzył drzwi pojazdu, zaczął okładać pięścią siedzącego za kierownicą młodego mieszkańca Gąsina, po czym wyciągnął go na chodnik. Poszkodowanemu starał się pomóc 21-letni kolega, ale i z nim poradził sobie napastnik, by w chwilę późnej odjechać autem. Przejażdżka nie trwała długo, gdyż furiat uderzył w rosnące nieopodal miejsca bójki drzewo, a następnie w ścianę budynku.

reklama

Sprawcy zamieszania udało się zbiec, co nie znaczy, że umknął sprawiedliwości. Napastnikiem, który dopuścił się wspomnianych czynów, okazał się 34-letni mieszkaniec Szczecina, przebywający w Turku. Mężczyznę zatrzymali kryminalni turkowskiej Komendy i został on na wniosek Prokuratury aresztowany na 2 miesiące. Szczecinianinowi – na którym ciążą zarzuty kradzieży celem krótkotrwałego użycia pojazdu oraz uszkodzenia ciała – grozi kara do 10 lat więzienia.

AW
Źródło: KPP w Turku / www.turek.policja.gov.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Policjanci zlikwidowali

Policjanci zlikwidowali "dziuplę" samochodową w gm....

20 st.
Próba kradzieży samochodu. Podejrzanym grozi do...

Próba kradzieży samochodu. Podejrzanym grozi do 10...

10 st.
32-latek podejrzany o 5 włamań zatrzymany....

32-latek podejrzany o 5 włamań zatrzymany. Grozi mu...

20-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama