wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

Miał 2,6 promila i zwiał na podwórko

Miał 2,6 promila i zwiał na podwórko
 

Na nic zdało się czmychnięcie na posesję pewnemu mieszkańcowi Turku, który jechał autem pod wpływem „napojów wyskokowych”. Mężczyzna miał w swym organizmie nieco ponad 2,6 promila alkoholu.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło w dniu 14 marca. W godzinach popołudniowych w konflikt z prawem popadł 41-letni mieszkaniec Turku. Kierowca samochodu marki Nissan Primera spowodował kolizję w autem Subaru Impreza, w wyniku której uszkodzone zostało lusterko tegoż pojazdu. Kierowca Nissana nie zamierzał jednak stanąć oko w oko z policjantami i czmychnął na swoją posesję przy ul. Żeromskiego. Na niewiele się to zdało, gdyż delikwent i tak utracił prawo jazdy i musiał złożyć stosowne wyjaśnienia na Komendzie.

reklama

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Nietrzeźwy turkowianin obrażał policjantów....

Nietrzeźwy turkowianin obrażał policjantów. Odpowie...

10 wrz.
Rusza

Rusza "Bezpieczny weekend - Wielkanoc". Wzmożona...

19-04-2019
Włamanie na terenie Turku. Policja radzi jak...

Włamanie na terenie Turku. Policja radzi jak zapobiec

19-04-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama