piątek 02 października 2020

Racheli, Sławy, Teofila

reklama

Burda na biwaku

Burda na biwaku - foto: freeimages.com / Otavio Brito
foto: freeimages.com / Otavio Brito 

Nie zawsze wypoczynek na wsi pod namiotem to błoga sielanka. Przekonał się o tym pewien mieszkaniec powiatu wieluńskiego, który pojawił się na terenie gminy Dobra by odpocząć, a ostatecznie musiał wziąć udział w awanturze i poniósł straty materialne.

O zdarzeniu Komenda Powiatowa Policji w Turku została poinformowana w ubiegłym tygodniu. Do zajścia doszło w Miłkowicach. Tam zjawił się wraz ze swymi przyjaciółmi mieszkaniec Wierzchlasu (woj. łódzkie), by nieco pobiwakować. Jak się okazało nocą w okolicy namiotu mężczyzny pojawili się młodzi ludzie, co zaowocowało solidną awanturą. Doszło nawet do tego, że ktoś z agresorów przedmiotem przypominającym patelnię uszkodził karoserię samochodu marki Renault, należącego do biwakującego. Mężczyźnie ukradziono też m.in. telefon. Straty poniesione podczas nocnej rozróby oszacowano łącznie na ok. 1 100 zł.

reklama

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Russocice: Syn gwiazdora disco polo zatrzymany....

Russocice: Syn gwiazdora disco polo zatrzymany....

15-05-2018
Miłkowice: Zwłoki, głód, cierpienie zwierząt....

Miłkowice: Zwłoki, głód, cierpienie zwierząt....

30-10-2016
4 osoby w areszcie. Bójka przyczyną śmierci...

4 osoby w areszcie. Bójka przyczyną śmierci...

02-10-2015

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama