niedziela 29 marca 2020

Marka, Wiktoryny, Zenona

reklama

Jechał bez prawka, miał 2,3 promila

Jechał bez prawka, miał 2,3 promila - foto: freeimages.com / Thomas D Mørkeberg
foto: freeimages.com / Thomas D Mørkeberg 

Przykład księdza złapanego na jeździe „pod wpływem” nie wszystkim daje do myślenia. Nieustannie część mieszkańców powiatu tureckiego dokłada starań, by pojawić się na łamach Kroniki Policyjnej. Ostatnio na ten „zaszczyt” zapracował nieodpowiedzialnym zachowaniem nietrzeźwy mieszkaniec gminy Turek.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło w dniu 12 lipca. Wtedy to, samochodem osobowym marki Ford Galaxy na „podwójnym gazie” poruszał się mieszkaniec miejscowości Albertów. Mężczyzna o godz. 12:30 natknął się w Grabieńcu na policjantów. Sprawdzony został stan trzeźwości delikwenta, co definitywnie zakończyło jego przejażdżkę. Jegomość wydmuchał wynik 1,16 mg alkoholu w litrze wydychanego powietrza, co daje ponad 2,3 promila w organizmie. Policjanci nie zatrzymali prawa jazdy, bo zabrać go nie mogli, gdyż przyłapanego obejmował już zakaz prowadzenia pojazdów obejmujący większość kategorii.

reklama

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Nie miał prawka, przekroczył prędkość i uciekał...

Nie miał prawka, przekroczył prędkość i uciekał...

16-07-2019
Rusza

Rusza "Bezpieczny weekend - Wielkanoc". Wzmożona...

19-04-2019
Włamanie na terenie Turku. Policja radzi jak...

Włamanie na terenie Turku. Policja radzi jak zapobiec

19-04-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama