niedziela 13 czerwca 2021

Antoniego, Gracji, Lucjana

11°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Miał prawie 5 promili, znaleźli go w aucie na poboczu

Miał prawie 5 promili, znaleźli go w aucie na poboczu - foto: freeimages.com / Michal Zacharzewski
foto: freeimages.com / Michal Zacharzewski 

Weekend przed nami, ale choć czas zabawy dopiero nadchodzi, to trudno miłośnikom trunków będzie przebić pewnego mieszkańca Janowa, który mało co osiągnąłby wynik 5 promili alkoholu w organizmie.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło w czwartek 18 września. Około godz. 13:00 w samochodzie stojącym na poboczu jednej z dróg znaleziony został mieszkaniec Janowa. Mężczyzna był tak pijany, że musiał trafić do turkowskiego szpitala. Jego upojenie było tak znaczne, że – mówiąc kolokwialnie – nie był w stanie „dmuchnąć w balonik”. Mieszkańcowi gminy Brudzew pobrano więc krew i badanie zaowocowało zatrważającym wynikiem 4,75 promila.

reklama

Sprawę alkoholowego rekordzisty badają policjanci, którzy muszę teraz ustalić, czy mężczyzna na pewno kierował samochodem, w który go znaleziono w „stanie niemocy”. Wiadomo, że rankiem delikwent odwoził córkę na przystanek. Czy już wtedy był pod wpływem alkoholu? A może wypił później? - to wszystko mężczyzna będzie musiał teraz wyjaśnić stróżom prawa.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Na skuterze o poranku z 2,86 promila....

Na skuterze o poranku z 2,86 promila. Nietrzeźwi...

7 czerw.
Plaga pijanych kierowców w weekend. Rekordzista...

Plaga pijanych kierowców w weekend. Rekordzista miał...

26-10-2020
Nietrzeźwy turkowianin obrażał policjantów....

Nietrzeźwy turkowianin obrażał policjantów. Odpowie...

10-09-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama